مسلم مسیگر:انتظار داریم سطح داوری های لیگ برتر فوتبال ساحلی بالاتر برود

شناسه خبر: 10088
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1397
سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی گفت: سطح داوری مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور نیازمند تقویت است.

به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از ایرنا؛ مسلم مسیگر جمعه شب پس از برتری ۶ بر ۲ تیمش در برابر شاهین خزر رودسر در جمع خبرنگاران افزود: انتقاد از داورهای لیگ پس از باخت بهانه برای شکست محسوب می شود ولی در این بازی که پیروز قاطع میدان بودیم نحوه داوری بازی قابل قبول نبود.

وی بیان کرد: شاید دلیل اصلی این امر نگاه داوران به نتیجه بازی و قطعیت پیدا کردن برتری تیم پارس جنوبی برابر حریف بود که با این حال انتظار داریم در بازی های آینده سطح داروی مطلوب تری در مسابقات شاهد باشیم.

مسیگر در ارتباط با بازی تیمش در برابر شاهین خزر رودسر نیز گفت: پارس جنوبی به تدریج در حال نزدیک شدن به روزهای خوب خود است و در این دیدار نیز بازیکنان بیش از ۸۰ درصد تاکتیک های کار شده در تمرین ها را در جریان مسابقه به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: هدف امسال پارس جنوبی نیز قهرمانی در مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

مسیگر در ارتباط با بازی آینده تیمش برابر تیم شهید جهان نژادیان آبادان گفت: این تیم با جذب چند بازیکن شهرداری تبریز نسبت به گذشته بسیار ارتقا پیدا کرده و بدون شک بازی راحتی برابر آنها نداریم.

وی یادآور شد: با مشاهده فیلم بازی این تیم و شناخت از نقاط ضعف و قوت آنها سعی می کنیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

پارس جنوبی با این برد ۹ امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت و شاهین خزر رودسر نیز با ۶ امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماند.

پارس جنوبی در هفته پنجم بازی ها با تیم شهید جهان نژادیان آبادان دیدار می کند و شاهین خزر رودسر نیز در خانه به مصاف شهرداری بندرعباس می رود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.