حسین پورامینی در رادار برانکو/ مرد دونده و طراح جمی ها جدا می شود؟!

شناسه خبر: 10146
تاریخ انتشار: 17 خرداد 1397

یکی از با ثبات ترین بازیکن فصل گذشته پارس جنوبی جم حسین پورامینی بود که این روزها در سکوت کامل مشغول درس خواندن است تا امتحانات پایان ترم خود را به خوبی سپری کند.

 

به گزارش فوتبال بوشهر گفته می شود با جدایی کمال کامیابی نیا و مصدومیت شدید ربیع خواه ،برانکو ایوانکویچ سرمربی کروات پرسپولیس روی حسین پورامینی نظر دارد و حتی نزدیکان سرمربی پرسپولیس بازی های وی را به دقت آنالیز کرده اند.

 

این هافبک دشتستانی که مرد همه کاره میانه میدان پارس جنوبی جم لقب گرفته بود تا جاییکه بعد از آن مصدومیت شدید در بازی مقابل ذوب آهن که پورامینی دو بازی را از دست داد،شکل تیمی و تاکتیکی تیم تارتار دچار مشکل شد.

 

هافبک تدافعی و دونده جمی ها که هم اکنون بازیکن آزاد محسوب می شود و حتی پیشنهادهایی از تیمهای اصفهانی دریافت کرده است در طول فصل یکی از بی حاشیه ترین بازیکنان پارس جنوبی جم بود که همواره عصای دست تارتار لقب گرفت.

این در حالی است که پورامینی شاید قید همه پیشنهادات رنگانگ تیم های بزرگ را زده و در تیم استانش مشغول به بازی شود. پرسپولیس تا نیم فصل اول لیگ برتر نمی تواند بازیکن جدیدی جذب کند و باید دید در پایان چه اتفاقی برای هافبک مقتدر جمی ها خواهد افتاد و او این ریسک بزرگ را انجام خواهد داد یا خیر؟!


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.