مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم:بازیکنانم با غرور بازی کردند وگرنه باید گلهای بیشتری می زدیم،گوهری تا خوب کار کند گلر اول ماست

شناسه خبر: 11192
تاریخ انتشار: 11 مرداد 1397

مهدی تارتار پس از دیدار برابر نفت مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگاران درباره بازی گفت: بازی زیبایی بود و هر دو تیم برای بردن به زمین آمده بودند. به بازیکنانم پیش از بازی گفته بودم که امتیازات را در نیم فصل اول به دست بیاورند چرا که در نیم فصل دوم این کار سخت می شود. خداراشکر خیلی زود توانستیم به گل برسیم. در بازی قبلی که تیم مان باخت از بازیکنانم تشکر کردم اما امروز با اینکه به پیروزی رسیدیم از بازیکنانم گله مندم. اگر حمل بر غرور نباشد انصافا بازیکنان ما با غرور بازی کردند. از نظر بدنی از تیم نفت جلوتر بودیم و کاملا بازی را در اختیار داشتیم. خوشحالم از اینکه مردم شهرستان و استان امشب خوشحال به خانه می روند و هیچ چیزی از این بالاتر نیست.

 

او درباره تیم خود ادامه داد: ما سعی کردیم بدنه اصلی تیممان را حفظ کنیم. البته باید از مدیریت تیم نیز تشکر کنیم. با توجه به شرایط اورژانسی که داشتیم یک دفعه اتفاقاتی افتاد که توانستیم حدود ۱۰ بازیکن مان را حفظ کنیم. بازیکنان باتجربه مان را نگه داشتیم و خریدهای خوبی نیز داشتیم. با آگاهی خرید کردیم. در قسمت جلوی زمین سال گذشته دست مان بسته بود اما امسال نیروهای زیادی داریم. فکر می کنم که تمرینات بدنسازی پیش فصل مان نیز جواب داد.

 

سرمربی پارس جنوبی درباره قضاوت این دیدار گفت: در نیمه اول آقای عادل قضاوت خوبی نداشت. من کنار زمین به هم ریخته بودم اما در نیمه دوم قضاوت خوبی داشت و این شک و شبهه به وجود می آورد که ما هفته بعد با یک تیم مازندرانی بازی داریم. امیدوارم در چینش داورها دقت بیشتری شود.

 

تارتار در رابطه با بازیکنان حاضر در دفاع میانی نیز گفت: ما روی مسیح زاهدی خیلی حساب باز کرده بودیم که فعلا به انجام نرسیده است. باید در آن پست خرید داشته باشیم تا به مشکل نخوریم. البته هم امید نظامی پور را داریم که بازیکنی دو پسته است و یک بازیکن زیر ۲۱ سال هم داریم. در هر صورت باید برای دفاع میانی یک بازیکن باتجربه بگیریم.

 

او درباره ادامه حضور گوهری درون دروازه گفت: در تیم ما بازیکن تا زمانی که خوب است بازی می کند. احمد گوهری بازی های خوب خود را از فصل گذشته آغاز کرد. الان ما رحمان احمدی را هم در اختیار داریم که مصدومیتی جزئی داشت. او از باتجربه ترین و بهترین گلرهای ایران است. اما این را بدانید که بازیکنان خوب همیشه در تیم ما بازی می کنند.

 

تارتار در پایان درباره حمایت هواداران گفت: انتظار داشتم تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بیایند. از آنهایی که آمدند و آنهایی که از منزل همراه بودند ممنونم و امیدوارم در هفته های بعد حمایت بیشتری از آنها داشته باشیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.