واکنش مهدی قائدی به مدل موهایش/مقصر خودم بودم؛ از نیمار الگو نگرفتم!

شناسه خبر: 11653
تاریخ انتشار: 25 مرداد 1397

در روزهای اخیر مدل موی مهدی قائدی در اردوی تیم فوتبال امید در جریان بازی های آسیایی ۲۰۱۸ سروصدای زیادی به پا کرد.

ماجرا از این قرار بود که یونس دلفی به خاطر نبود آرایشگر در اردوی تیم امید موهای قائدی را اصلاح کرد. در نهایت بازیکن جوان استقلال که سعی کرد موهای خود را کوتاهتر کند، با همان شکل و شمایل مقابل عربستان به میدان رفت.

مهدی قائدی در آستانه بازی با کره شمالی درباره مدل موهای خود که برخی انتقادات را در پی داشت، گفت: داستان موهایم را که نمی توانم توضیح بدهم. شاید بهتر است بگویم مقصر اصلی تیم بود که نگذاشتند به آرایشگاه بروم یا از هتل بیرون بروم. این قانون است که بازیکنان نمی توانند از هتل بیرون بروند. مجبور شدم که در اتاق موهای خودم را بزنم. فقط هم یک ماشین برای اصلاح مو داشتیم و حتی شانه هم نداشتیم و نتوانستیم سایه بنداریم!

وی در پاسخ به این سوال چرا این مدل مو را انتخاب کرده، عنوان کرد: آن روز اول که یکی از بازیکنان موهای مرا زد. بعدا صبح روز بازی یک آرایشگر به هتل فرستادند و موهای مرا کوتاهتر کرد. شاید بهتر است بگویم تقصیرکار خودم بودم. حوصله ام سر رفته بود و نمی دانستم چه کار کنم!

بازیکن تیم فوتبال امید درباره اینکه از نیمار موهای خود را الگوبردار کرده، گفت: من نیمار را دوست دارم؛ اما اینطور نیست که موهایم را از او الگو بگیرم. من از خیلی از بازیکنان درس می گیرم و سعی می کنم نکات مثبت همه را بردارم.

قائدی در پایان درباره بازی فردا با کره شمالی بیان داشت: باید فردا برنده باشیم و نتیجه مهم نیست. از مردم می خواهم ما را دعا کنند.

 

منبع:ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.