پیش بازی بادران و شاهین شهرداری/ غلامرضا احمدی

شناسه خبر: 11732
تاریخ انتشار: 27 مرداد 1397

پیش بازی بادران و شاهین

غلامرضااحمدی

بر اساس برنامه ارائه شده سازمان لیگ هفته دوم رقابت های لیگ آزادگان روز یکشنبه ٢٨ مرداد ماه در شهر های مختلف برگزار می گردد، در یکی از دیدارهای این هفته نارنجی پوشان بادران میزبان سفید پوشان شاهین شهرداری بوشهر هستند .

بازی بادران و شاهین بوشهر از چند منظر دارای اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار خواهد بود ،  این در حالی است که هفته دوم لیگ یک و البته بازی نخست تیم بادران می باشد.

منظر نخست اینکه در هفته های پایانی فصل قبل لیگ دسته یک فوتبال آزادگان ، آنگاه که محمود فکری سرمربی کنونی تیم شاهین ، سکان رهبری تیم  نفت مسجد سلیمان را بر عهده داشت ، در بازی دو تیم بادران و نفت مسجد سلیمان در تهران حاشیه های زیادی رخ داد به گونه ای که دقایق زیادی از برنامه نود را به خود اختصاص داد و حرف و حدیث فراوانی را به پا کرد و جمله فکری که گفت: دارند از صعود ما میمیرند ، چرخید و چرخید و چرخید تا به امروز که دوباره محمود فکری با تیم جدیدش ، باید در تهران به مصاف بادرانی برود که دیروز داشتند می مردند و امروز ….. .

این موضوع یک سو و سوی دیگر اینکه پاشازاده ناخدای فصل قبل تیمفوتبال شاهین ، امروز سرمربی تیم فوتبال بادران است.

مسئولین تیم بادران هنوز فراموش نکردند و در هفنه دوم استارت حاشیه سازی را آغاز کردند و سریع با پاسخ فکری روبرو شدند . حاشیه که حرف از دوپینگ امروز می زند و شاید کنایه ای است به دیروز نه چندان دور .

درگیری فکری با بادرانی ها در خارج از مستطیل سبز مطمنا ادامه خواهد داشت و این درگیری شاید به زمین ، خصوصا به مقر فرماندهی فنی تیم (نیمکت ذخیره ) هم کشیده شود .

اما در بوشهر؛ برخی هواداران تیم شاهین خود را پاشازاده ای می نامند و طرفدار این مربی ، کسی که توانست سال قبل تیم شاهین را به لیگ یک بیاورد و حاضر به ادامه با شاهین در لیگ یک نشد و تیم نزدیک تر را ترجیح داد تا دیگرمربی پروازی لقب نگیرد .

از بعد فنی مهدی پاشازاده علاقه شدیدی به شیوه (چهار- سه  – سه) دارد و روی تمرکز بازیکنانش بسیار کار می کند و با وجودی که خود مدافع بوده ، اما بازی هجومی و فشار بر دفاع را دوست دارد .

 لغو بازی نخست تیم بادران مقابل ماشین سازی به ضرر این مربی و تیمش تمام شد و در حالی که شاهین هفته دوم خود را سپری خواهد کرد و نکات منفی و مثبت را تا حدودی متوجه شده است اما بادران هنوز وارد گود نشده و این موضوع باعث اعتراض پاشازاده گردید. تیم های پاشازاده در دیدارهای خانگی هجومی کار می کنند و حضور بازیکنان هجومی در این تیم دست و بال سرمربی را باز خواهد گذاشت .

کادرفنی شاهین هم نشان داد که از بازی خوانی خوبی برخوردار هستند و می توانند با اصرار بر دقت و تمرکز بازیکنان خود و گذر از نیمه نخست ، در نیمه دوم برنامه های خود را پیاده نمایند . محمود فکری به مانند فصل قبل ، از بازیکنان خوبی برخوردار است و همه چیز برایش ردیف و مرتب .

حاشیه ترسناک بازی فردا این است که همه و همه از پیروزی تیم شاهین سخن می گویند و انگار برد شاهین را به چشم دیده اند و ب بازی فردا فیلمی بیش نیست .

کادر فنی تیم شاهین می بایست  روی این موضوع کار کرده و تمرکز بازیکنان را بالا ببرند و از بازی منطقی و سازماندهی سخن بگویند نه حرف از برد و کل کل با مدیریت تیم بادران . البته تجربه فکری به اوج گرفتن شاهین کمک خواهد کرد و نخواهد گذاشت شاهین عصبی و بی فکر پر گشاید .

و در پایان هوداران واقعی تیم شاهین نیز فردا پاشازاده ای نخواهد بود و در دل فریاد خواهند زد : ای کبوتر نگران باش که شاهین آمد


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.