طارمی فرمانده نبرد ایرانی ها و برد الغرافه مقابل اهلی

شناسه خبر: 11943
تاریخ انتشار: 09 شهریور 1397

در دومین مسابقه هفته چهارم لیگ ستارگان قطر تیم الاهلی که محمدرضا خانزاده را بعد از دو بازی غیبت و امید ابراهیمی را همانند سه دیدار اخیرش در ترکیب داشت،  میزبان الغرافه‌ای بود که از مهدی طارمی برای چهارمین مسابقه متوالی در خط حمله خود بهره می‌برد.

 

وسلی اسنایدر، کاپیتان و ستاره هلندی الغرافه در دقیقه ۱۲ پنالتی به دست آمده برای این تیم را تبدیل به گل کرد تا یاران مهدی طارمی در نیمه اول به پیروزی یک بر صفر دست پیدا کنند.

 

مهدی طارمی که در سه هفته گذشته یک گل به ثمر رساند، یک پاس گل داده و یک پنالتی گرفته بود، در بازی امشب مقابل الاهلی نیز خوش درخشید و در شرایطی که پشت محوطه جریمه و در بین سه مدافع حریف صاحب توپ شده بود، با شوت زمینی فنی دروازه الاهلی را در دقیقه ۵۸ باز کرد.

طارمی که با خلق موقعیت‌های زیاد و فرارهای سریع به قلب خط دفاعی الاهلی بارها دروازه این تیم را تهدید کرده بود، در دقیقه ۶۳ نفوذ سریعی از سمت چپ زمین انجام داد که ادامه حرکت او در نهایت گل سوم را برای تیمش رقم زد و جاسم محمد، مدافع الاهلی به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و ۶ دقیقه بعد هم ولادیمیر ویس، بهترین گلزن الغرافه در این فصل، چهارمین گل تیمش را به ثمر رساند تا مهدی طارمی به همراه الغرافه در جدال با الاهلی‌ای که دو ملی پوش ایرانی در ترکیب خود داشت، به پیروزی ۴ بر صفر برسند.

 

 

 

الغرافه با این پیروزی ۷ امتیازی شد و موقتا به رده چهارم جدول لیگ ستارگان قطر صعود کرد و یاران ابراهیمی و خانزاده با ۳ امتیاز همچنان در جایگاه دهم ماندند.

 

مهدی طارمی تا دقیقه ۸۹ در ترکیب الغرافه حضور داشت و امید ابراهیمی هم ۸۳ دقیقه برای الاهلی بازی کرد ولی محمدرضا خانزاده که به تازگی از بند مصدومیت رها شده بود، باز هم به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا نتوانست تا پایان در زمین بماند و از ابتدای نیمه دوم جای خود را به عبدالرحمن مصطفی داد.

 

 

خانزاده در ثانیه‌های ابتدایی بازی امشب الاهلی و الغرافه، به یزن حسین، دروازه‌بان خودی پاس داد که شوت بد او موقعیت گلزنی برای طارمی فراهم کرد ولی ضربه این ملی پوش ایرانی برگشت داده شد و در حالی که طارمی قصد داشت از ریباند بهره ببرد، خانزاده تکل به موقعی زد ولی همین مانع گل شدن و ضربه‌ای که طارمی به مچ پای او زد، مصدومیت مدافع ایرانی را به همراه داشت و این بازیکن مجبور شد تا پایان نیمه اول با درد به کارش ادامه دهد و پس از آن تعویض شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.