سخنگوی باشگاه شاهین شهرداری: باستین مدیرعامل می‌ماند

شناسه خبر: 13001
تاریخ انتشار: 11 مهر 1397

سخنگوی هیات مدیره باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: جلسه هیات مدیره باشگاه با حضور اکثریت اعضا و موضوع تعیین تکلیف مسئله دو شغله بودن مدیر عامل باشگاه آغاز شد.

به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از روابط عمومی این باشگاه؛ پرویز عبدی پور اظهار داشت: با توجه به استعلام گرفته شده توسط خورشیدیان (ریاست هیات مدیره باشگاه) از سازمان بازرسی و پاسخ ارسالی این سازمان و توصیف پاسخ با توجه به اینکه چارت دقیق سازمانی باشگاه هنوز مشخص نشده و مدیر عامل نیز بدون دریافت حقوق و مزایا فعالیت دارد وضعیت فعلی مدیر عامل باشگاه تعریف شغلی ندارد.

وی اذعان داشت: با توجه به پاسخ سازمان بازرسی و اینکه اکثریت اعضا تمایل به ادامه فعالیت آقای باستین داشتند ، خوشبختانه مسئله ادامه فعالیت مدیر عامل هم از ابهام خارج شد تا آقای باستین به انجام امورات و مسئولیت خود ادامه دهند.

سخنگوی هیات مدیره باشگاه اشاره کرد: در ادامه جلسه آئین نامه انضباطی باشگاه با انجام اصلاحاتی در متن مورد تصویب قرار گرفت تا مدیر عامل باشگاه در اولین فرصت این آئین نامه را به فدراسیون فوتبال ارسال نماید تا وارد فاز اجرایی شده و اعضای کمیته انضباطی باشگاه نیز مشخص و معرفی شوند.

این مقام مسئول توضیح داد: مقرر شد تمامی مصوبات هیات مدیره بصورت مدون و مکتوب جهت اجرا به مدیر عامل ابلاغ شود و در ادامه قرار شد در جلسه آینده لیست دریافتی ها و هزینه کرد باشگاه از ابتدای فصل تاکنون و همچنین هزینه هایی که شخصا انجام داده اند از طرف مدیر عامل جهت مشخص شدن تراز مالی به هیات مدیره اعلام شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.