طارمی به اردوی کیروش رسید+تصاویر

شناسه خبر: 13183
تاریخ انتشار: 16 مهر 1397

در حالی که دومین مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم ملی ایران برای حضور در جام ملت‌های آسیا از روز جمعه آغاز شد، اما هنوز تمام ملی پوشان کنار هم تمرینی نداشتند و لژیونرها به مرور زمان به تمرینات اضافه خواهند شد.

 

مهدی طارمی که مثل اردوهای قبل جزو نفرات منتخب کارلوس کی‌روش بود، با دو روز تاخیر به دلیل همراهی تیم الغرافه در لیگ ستارگان قطر، به تمرینات تیم ملی اضافه شد ولی نکته مثبت درباره حضور این بازیکن، شرایطی است که در آن قرار دارد و در دیدارهای اخیر تیم باشگاهی‌اش نشان داده آمادگی بالایی دارد.

 

 

طارمی در هر هشت مسابقه اخیر الغرافه در لیگ ستارگان حضور ثابت داشته و موفق به زدن سه گل، دادن یک پاس گل و گرفتن دو پنالتی شده که همین عملکرد او را جزو موثرترین نفرات این تیم قطری در این فصل کرده و طارمی را از دیروز یکشنبه با شرایط خوبی به اردوی جدید تیم ملی ایران رسانده است.

 

نقش طارمی در بازی‌های تیم ملی در جام جهانی و مسابقات قبل از آن متفاوت از پستی که در الغرافه است، بوده ولی احتمال دارد کی‌روش تاکتیک جدیدی برای جام ملت‌های آسیا در نظر داشته باشد و مهدی طارمی را در پست تخصصی خود که مهاجم نوک است، به کار بگیرد.

 

 

عکس‌ها: سجاد ایمانیان


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.