دانشگر مدافع برازجانی استقلال:کار کردن با شفر متفاوت است،گلزنی برای استقلال حس عجیبی داشت

شناسه خبر: 13601
تاریخ انتشار: 29 مهر 1397

محمد دانشگر مدافع گلزن و موفق استقلال در دیدار با سایپا نمایش بسیار خوبی در ترکیب داشت. دانشگر بعد از این دیدار در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که در ادامه می آید:

*دیدار با تیم سابق و بازگشت به ترکیب استقلال چطور بود؟

خیلی خوشحالم که دوباره آقای شفر به من اعتماد کرد و به ترکیب استقلال بازگشتم. مقابل سایپا بازی بسیار مهم و سختی داشتیم و می خواستیم سومین برد متوالی در لیگ و جام حذفی را کسب کنیم و خوشحالم که این اتفاق در پایان یک بازی سخت افتاد.

*در آغاز بازی خیلی زود با گل سایپا شوکه شدید؟

سایپا بازی را بهتر از ما شروع کرد و به گل رسید اما بعد از ۱۰ دقیقه ابتدایی، تا پایان ما تیم برتر زمین بودیم و این برتری را حفظ کردیم. ۳ توپ به تیرک زدیم و دروازه بان سایپا نیز چند واکنش خوب داشت و کاملا شایسته پیروزی بودیم. این را هم نباید فراموش کنید که واقعا زمین بازی شرایط خوبی نداشت اما تیم ما در این بازی برد می خواست و گل زود هنگام و زمین ناهموار هم نتوانست مانع استقلال شود.

*اولین گل را در بازگشت به ترکیب به ثمر رساندی.

گلزنی برای استقلال حس فوق العاده‌ای است. صحبت کردن درباره آن سخت است اما واقعا خوشحالم که توانستم با گلزنی به تیمم کمک کنم. حضور در ضربات کرنر در محوطه جریمه حریف دستور کادرفنی بود و من نیز توانستم سانتر خوب مهدی قائدی را به گل تبدیل کنم. مهم تر از گلزنی من، دقیقه به ثمر رسیدن گل بود. ما باید هر چه سریعتر به گل اول می رسیدیم و خوشحالم که این طور شد. البته گلی که من زدم زحمت تک تک بازیکنان بود و آن را به هواداران عزیزمان تقدیم میکنم.

*هفته بعد یک بازی سخت با سپاهان پیش روی استقلال است.

در لیگ بازی آسان و معمولی نداریم. همه تیم ها سخت هستند و دیدید که سپاهان برابر نساجی تا دقیقه ۹۶ به تساوی رسیده بود. سپاهان در بالای جدول است و این بازی برای ما که می خواهیم در جدول به رتبه های بالاتر برسیم، یک دیدار مهم است. یک هفته برای آماده سازی وقت داریم و مطمئنا کادرفنی برنامه کاملی برای ما در نظر گرفته است.

*حضور هواداران در این بازی می تواند به استقلال کمک کند ؟

دقیقا همینطور است. هواداران برابر سایپا بعد از گل اول به خوبی ما را حمایت کردند و اگر حمایت ۹۰ دقیقه ای آنها نبود، کار ما سخت می شد. برابر سپاهان هم به هواداران نیاز داریم و امیدوارم شاهد حضور پر تعداد تماشاگران در ورزشگاه باشیم.

*از تجربه حضور در استقلال و کار کردن با آقای شفر بگو.

با مربیان زیادی در مسیر فوتبالم کار کردم اما حضور در استقلال و تجربه کار کردن با آقای شفر متفاوت است. نظم و تمرین در تیم ما از مهم ترین اصول هستند و برای کادرفنی از اهمیت زیادی برخوردار است. در تمام تمرینات همه بازیکنان با حداکثر انگیزه ظاهر می شوند زیرا همه می دانیم که تمرین است که بازیکن اصلی را مشخص می کند.

*آینده استقلال را در ادامه لیگ چطور می بینی؟

مطمئن باشید استقلال مدعی قهرمانی در هر دو جام است. شروع در جام حذفی خیلی مهم است و ما شروع خوبی در یک بازی سخت خارج از خانه داشتیم و مطمئن باشید در ادامه نیز به عنوان مدافع عنوان قهرمانی، با همه توان ظاهر خواهیم شد. در لیگ برتر نیز کار ما تازه آغاز شده و دو بازی پیش رو داریم که با موفقیت در آنها، استقلال در لیگ برتر نیز مدعی جدی قهرمانی خواهد بود. ما یک تیم منسجم، جوان و متحد هستیم. کادرفنی و کادر مدیریتی خوبی داریم و همه اعضای باشگاه برد و موفقیت می خواهند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.