هفته دهم لیگ برتر/ زد و خورد نفتی برنده نداشت! پارس جنوبی جم۲ نفت آبادان ۲

شناسه خبر: 13773
تاریخ انتشار: 04 آبان 1397

پارس جنوبی جم۲    نفت آبادان ۲

 

شاگردان مهدی تارتار در حالی بازی امروز را در ورزشگاه خودی آغاز کردند که پس از پیروزی در بازی قبلی، در این دیدار به دنبال برد بودند تابتوانند با ادامه روند موفقیت روبرو شوند اما علیرغم بازی خوب این تیم در نهایت این اتفاق نیفتاد تا دو تیم با تساوی دو بر دو و با تقسیم امتیازات به کار خود پایان دهند.

 

هفته دهم لیک هجدهم، جمعه ۰۴/۰۸/۹۷، ساعت ۱۶:۴۵، ورزشگاه جم
داور: بیژن حیدری          کمک ها: حسن انتظاری ، مهدی شفیعی

 

پارس جنوبی جم:

 

احمد گوهری، مجتبی لطفی، محسن بنگر، سعید محمدی فرد، سید محمد ستاری، حسین پورامینی، نیما انتظاری، محمد نوری(۸۵ محمد شادکام)، شهرام گودرزی(۷۷ فرشید پاداش) ، مجید علیاری(۶۷ سیدامیر میربزرگی) و ابراهیم صالحی

سرمربی: مهدی تارتار

 

صنعت نفت آبادان:

 

شهاب گردان، وفا هخامنش، عقیل کعبی، حسین ساکی، سیروان قربانی، اکبر ایمانی، محمدرضا غبیشاوی(۵۷ جاتان بوواریتو)، طالب ریکانی، جعفر سلمانی (۸۰ حسین بغلانی)، میلاد جهانی و رضا جبیره
سرمربی: پائولو سرجیو

 

اخطار:

 

نیما انتظاری(۶+۹۰) از پارس جنوبی

 

شرح گل ها:

 

  • پارس جنوبی جم ۱ صنعت نفت آبادان ۰ (دقیقه ۱۳، محمد نوری): جمی ها پس از چند حمله موفق شدند خیلی زود دروازه حریف خود را باز کنند. در این دقیقه حرکت خطرناک پورامینی از کناره راست زمین با پاس در عرض دیدنی او ادامه یافت و محمد نوری پیش تاخته نیز با ضربه ای دقیقه توپ را به زیر طاق دروازه حریف شلیک کرد.
  • پارس جنوبی جم ۱ صنعت نفت آبادان ۱ (دقیقه ۲۷، اکبر ایمانی): ضربه ایستگاهی که در این دقیقه نصیب آبادانی ها شد با شوت دیدنی و فوق العاده اکبر ایمانی در چهارچوب دروازه پارس قرار گرفت و دور از دستان گوهری وارد دروازه شد .
  • پارس جنوبی جم ۲ صنعت نفت آبادان ۱ (دقیقه ۳۳، محسن بنگر): جمی ها که پس از باز شدن دروازه خود راه دروازه حریف را در پیش گرفته بودند باز هم توانستند به گل برسند. ارسال گودرزی از بیرون از محوطه جریمه با ضربه سر دیدنی بنگر روبرو شد و او توانست میان مدافعان آبادانی به راحتی دروازه صنعت را برای دومین بار باز کند.
  • پارس جنوبی جم ۲ صنعت نفت آبادان ۲ (دقیقه ۷۹، رضا جبیره) : در حالی بازی به دقایق پایانی خود نزدیک می شد یک پرتاب اوت بلند از سوی وفا هخامنش با ضربه سر دیدنی رضا جبیره روبرو شد و توپ را به جایی فرستاد که هیچ کدام از بازیکنان پارس موفق به دفع آن نشدند.

 

دقایق حساس:

 

  • دقیقه ۱۱ – یک موقعیت حساس برای جمی در محوطه شش قدم صنعت  نفت به وجود آمد اما ضربه صالحی با برخورد به گلر صنعت راهی کرنر شد.
  • دقیقه ۲۰ – شوت حسین ساکی از راه دور، توسط گوهری مهار شد.
  • دقیقه ۲۴ – یک شوت دیگر از سوی نفتی های آبادان دروازه پارس را تهدید کرد اما این توپ نیز در دستان گوهری قرار گرفت.
  • دقیقه ۶۹ – ارسال جمی ها از روی یک ضربه ایستگاهی چند موقعیت فوق العاده برای این تیم به دنبال داشت اما دو ضربه فوق العاده خطرناک بازیکنان پارس جنوبی از روی خط دروازه دور شد.

نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.