رضاییان مدیر عامل باشگاه پارس جنوبی جم خبر داد:تماشای بازی مقابل پیکان رایگان است

شناسه خبر: 14214
تاریخ انتشار: 16 آبان 1397

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی با بیان اینکه تماشای دیدار پارس جنوبی جم و پیکان تهران رایگان است گفت: تلاش می‌شود تیم پارس جنوبی‌جم ۳ امتیاز این بازی را کسب کند.

به گزارش فوتبال بوشهر؛ بهرام رضاییان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با بیان اینکه تیم پارس جنوبی در آمادگی کاملی برای دیدار با تیم پیکان دارد اظهار داشت: برای تقویت یار دوازدهم تیم پارس جنوبی، تماشای بازی روز جمعه در دیدار با پیکان در ورزشگاه تختی جم رایگان شده است.

وی با بیان اینکه رایگان شدن این بازی با همکاری مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی محقق شد تصریح کرد: در نشست با مدیرعامل جدید سازمان منطقه ویژه پارس مسائل و مشکلات تیم پارس جنوبی بررسی و راهکارهایی برای رفع مشکلات پیش روی باشگاه گرفته شد.

وی از نگاه ویژه مدیرعامل جدید منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به تیم فوتبال پارس جنوبی جم خبر داد و گفت:‌ دغدغه‌های هواداران باشگاه را به مدیرعامل جدید انتقال داده شد و برای فعالیت تقویت باشگاه تیم پارس جنوبی جم تصمیماتی اتخاذ شد.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم درباره شرایط این تیم در دیدار روز جمعه افزود: پارس جنوبی تمرینات خود را در جم دنبال می‌کند و آماده بازی با پیکان می‌شود.

رضاییان تاکید کرد:تلاش می‌شود با همکاری هواداران، تیم پارس جنوبی‌جم ۳ امتیاز بازی با تیم پیکان را کسب کند.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی با قدردانی از توجه مسئولان در رایگان شدن بازی با تیم پیکان خاطر نشان کرد: از همه هواداران در خواست می‌شود با پر کردن ورزشگاه تختی جم به حمایت از تیم بپردازند تا مقدمات یک برد دلچسب فراهم شود.

دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و پیکان تهران ساعت ۱۵:۳۰ روز جمعه در ورزشگاه تختی جم برگزار می‌شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.