رضاییان مدیر عامل پارس جنوبی جم:اگر این هفته به بازیکنان پول نرسد دچار مشکل می شویم ،شکست مقابل تراکتور حق ما نبود

شناسه خبر: 15016
تاریخ انتشار: 11 آذر 1397

بهرام رضاییان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شکست یک بر صفر تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بازیکنان ما خیلی تلاش کردند و کادر فنی هم حریف را به خوبی آنالیز کرده بود. در این بازی روی یک اتفاق گل خوردیم و شکست حق ما نبود.

وی با بیان اینکه کمترین حق پارس جنوبی مقابل تراکتورسازی کسب تساوی بود، گفت: می‌توانیم دلیل بیاوریم و از بازیکنان باتجربه و باکیفیت تراکتورسازی صحبت کنیم، اما بازیکنان ما چیزی کمتر از تراکتورسازی نداشتند. با این حال به تیم حریف و بازیکنان باشخصیت آنها تبریک می‌گویم. روز شنبه شانس با آنها یار بود.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در این خصوص که لغو دو جلسه تمرینی در این شکست بی‌تأثیر بوده است یا خیر، تصریح کرد: این دو جلسه تمرین در این شکست بی‌تأثیر نبود و مسائل روحی و روانی نقش بسیار مهمی دارد. با وجود اینکه بازیکنان ما شرایط خاصی دارند، تاکنون چیزی کم نگذاشته‌اند و در بازی مقابل تراکتورسازی هم خیلی سرتر از حریف بودند.

«ما هیچ وقت نباید خودمان را فریب دهیم و باید با واقعیت‌ها زندگی کنیم.»، رضاییان درباره سقوط یک پله‌ای تیم پارس جنوبی در جدول و در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم می‌تواند به بالای جدول بازگردد، ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: بازیکنان ما خیلی تلاش می‌کنند، اما نسبت به توقعاتی که از خودمان داریم و کارهایی که می‌کنیم، نتایج خوبی کسب کرده‌ایم  و در جایگاه خیلی خوبی قرار داریم.

وی با تمجید از همدلی ایجاد شده میان ارکان باشگاه پارس جنوبی اظهار داشت: هواداران به خوبی از تیم حمایت می‌کنند و مجموعه خوبی ایجاد شده است. باشگاه‌های دیگر که بیشتر از ما هزینه کرده‌اند، در جدول از ما پایین‌تر هستند. جایگاه تیم ما بیشتر به خاطر یکدلی، صمیمیت و تلاش اعضای تیم است. با این حال بابت جایگاه‌مان در جدول نگرانی نداریم و قدردان کادر فنی و بازیکنان پارس هستیم.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در خصوص مشکلات مالی این باشگاه که باعث اعتصاب بازیکنان پارس در دو جلسه تمرینی هفته گذشته شد، تصریح کرد: مبلغی آمده که این هفته تکمیل می‌شود و معوقات قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی را پرداخت می‌کنیم. اگر این اتفاق رخ ندهد، باشگاه و تیم پارس جنوبی به مشکل می‌خورد و اگر می‌خواهیم سرپا بمانیم، باید معوقات قرارداد اعضای تیم را پرداخت کنیم. قرار شد زمانی که پول دیگری به باشگاه رسید، بخشی از قرارداد بازیکنان و کادر فنی را پرداخت کنیم و تلاش می‌کنیم این مبلغ هر چه زودتر و پیش از بازی مقابل پرسپولیس به حساب آنها واریز شود.

رضاییان در مورد اینکه برخی از هواداران با پرچم ژاپن به ورزشگاه تختی جم آمده بودند، خاطرنشان کرد: باید ببینیم آنها چه نیتی داشته‌اند. ما ایرانی هستیم و باید برای سربلندی ایران تلاش کنیم. اگر کسی به خاطر بازی پرسپولیس – کاشیما آنتلرز چنین کاری انجام دهد، پسندیده نیست. البته هواداران تراکتورسازی می‌گویند اقدام آنها برای روحیه دادن به بازیکن ژاپنی تیم خودشان است. هواداران پارس جنوبی اما می‌گفتند باید پرچم ایران را بالا ببریم، نه پرچم ژاپن را.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.