گلر بوشهری اولین ایرانی تاریخ که سه بار پیاپی کاندید بهترینهای دنیا می شود/ صمیمی:امیدوارم در رای گیری انصاف رعایت شود

شناسه خبر: 15209
تاریخ انتشار: 17 آذر 1397

علی رضا صمیمی دروازبان بوشهری تیم ملی فوتسال ایران که برای بار سومین سال پیاپی نامش در میان ۱۰ دروازبان برتر دنیا قرار گرفته است اظهار امیدواری کرد در انتخابات و رای گیری امسال رعایت انصاف شود تا او هم در میان سه نفر برتر قرار بگیرد.

 

به گزارش فوتبال بوشهر صمیمی جمعه شب روی خط برنامه رادیویی جمعه ها با ورزش با بیان این مطلب گفت:سایت فوتسال پلانت که معتبرترین منبع فوتسال دنیا می باشد برای سومین سال پیاپی نام مرا در لیست بهترینها قرار داده و برایم افتخاریست که من اولین ایرانی هستم که برای سه سال متوالی نامش در این رای گیری قرار گرفته است.

 

صمیمی ادامه داد:خیلی خوشحال هستم و این برایم افتخاری بزرگ است که نامم در این لیست قرار دارد.از بچه های تیم ملی و باشگاهم مس سونگون هم تشکر میکنم که بدون کمک آنها این اتفاقات رخ نمیداد. هر ساله اواخر سال میلادی بهترینهای دنیای فوتسال انتخاب می شوند و همه کارشناسان و مربیان بزرگ این رشته رای گیری خواهند کرد .امیدوارم با دعای خیر مردم بوشهر بتوانم باز هم نام ایران و استانم را در دنیا مطرح کنم .

 

وی افزود:واقعیت این است سطح فوتسال آسیا از اروپا پایین تر می باشد و همین کار من را سخت می کند چرا که جام باشگاه های اروپا بیش از بازی های آسیایی دیده می شود اما امیدوارم امسال انصاف در رای گیری ها بیش از گذشته رعایت شود و من در میان سه گلر برتر دنیا قرار بگیرم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.