ویسی پس از شکست مقابل پارس جنوبی جم:تیمی بی لیاقت و بی عرضه بودیم

شناسه خبر: 1574
تاریخ انتشار: 03 شهریور 1396

عبدالله ویسی سرمربی تیم استقلال خوزستان، گفت: ما تیمی بی لیاقت و بی عرضه بودیم. از ۱۰ تا ۱۲ موقفعیت نتوانستیم استفاده کنیم و باختن ما در شرایطی بود که فقط یک بار دروزاه ما تهدید شد و گل خوردیم و باختیم.

 

ویسی در ادامه صحبت‌های خود گفت: تیم ما امروز نشان داد خیلی کار دارد و لیاقت برد نداشتیم و خدا ما را جریمه کرد. امروز ما شخصیت تیمی هم نداشتیم و تا زمانی که بازیکنان برای نیفتادن تیم بازی می‌کنند، وضعیت همین است. خود من هم هنوز تمرکز روی تیم ندارم تا زمانی که تمرکز نداشته باشم، نمی‌توانم تیم را جمع‌وجور کنم.

 

سرمربی تیم استقلال خوزستان در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: امروز اقرار می‌کنم که در ۵ هفته‌ای که امتیاز گرفیتم همه آن امتیازها روی شانس بوده است.

 

وی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: بازیکن با بازی خوب به مربی شخصیت می‌دهد، شما اگر الکس فرگوسن هم بیاورید بالای سر این تیم، نمی‌تواند به تیم شخصیت دهد. من در زمین نمی‌توانم کاری کنم، آنها باید بازی کنند تا به تیم شخصیت بدهند و به مربی شخصیت بدهند.

 

سرمربی تیم استقلال خوزستان در مورد حضور هواداران گفت: از هوادارانی که امروز به نورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم. آنها امروز ما را حمایت کردند. ما باید تلاش کنیم تا آنها را خوشحال کنیم. من جای هواداران بودم، وقتی تیم نتیجه نگیرد در این هوای گرم به ورزشگاه نمی‌آیم، باید به هواداران حق داد، باید تیم نتیجه بگیرد تا هوادار به ورزشگاه بیاید. سال گذشته ورزشگاه پر از هوادار می‌شد، اما امسال نمی‌آیند و حق دارند. من هم اگر جای هواداران بودم نمی‌آمد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.