محمود فکری:نباید مردم را گول بزنیم ، فقط مصاحبه کنیم و بگویم بودجه تصویب شده!مذاکره رسمی با باشگاه نساجی نداشته‌ام،باشگاه شاهین دلسوز واقعی ندارد

شناسه خبر: 15790
تاریخ انتشار: 09 دی 1397

محمود فکری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: نمی‌دانم چه بگویم. فعلاً هستیم و تمرینات خود را پیگیری می‌کنیم تا برای نیم‌فصل دوم آماده شویم.

 

وی در مورد اینکه ظاهراً وعده مسئولان باشگاه برای حل مشکلات هنوز عملی نشده است، اظهار داشت: به نظر من برخی از مسئولان تیم شاهین شهرداری بوشهر با حضرت ایوب نسبت فامیلی دارند چون صبرشان خیلی زیاد است و می‌خواهند ظاهراً بعد از پایان بازی‌ها مشکلات تیم را حل کنند اما امیدوارم قبل از اینکه کار از کار بگذرد تکانی بخورند.

 

فکری در مورد اینکه احتمال دارد درباره از تیم شاهین شهرداری بوشهر استعفا بدهد، گفت: نمی‌دانم چه بگویم به خدا خسته شدم. از یک طرف مسئولان باشگاه را می‌بینم که بی‌خیال هستند و از طرف دیگر حریفانی را می‌بینم که هر روز آماده‌تر از روز گذشته می‌شوند و حتی برخی از آنها به تک‌تک بازیکنان ما تلفن می‌زنند و به دروغ یا راست به آنها پیشنهاد می‌دهند. از سوی دیگر هم حق و حقوق بازیکنان ما هنوز از سوی باشگاه پرداخت نشده است. من نگران این شرایط هستم زیرا برایم مهم است که تیم در پایان مسابقات به لیگ برتر صعود کند یا حداقل در جدول لیگ سوم شود اما متأسفانه همکاری لازم از سوی مسئولان باشگاه وجود ندارد.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد: نباید مردم را گول بزنیم اینکه فقط مصاحبه کنیم و بگویم بودجه تصویب شده و یا توپ را در زمین من و بازیکنان بیندازند کار درستی نیست. باید در فوتبال صداقت داشت و با تلاش برای رسیدن به موفقیت کار کرد. از سوی دیگر هم می‌بینم بازیکنی با باشگاه ما قرارداد می‌بندد و بعد سر از تیم دیگری در می‌آورد که دلیل آن را نمی‌دانم شاید پیشنهاد مالی بهتری به او داده‌اند.

وی در مورد اینکه تیمش از پنجره نقل و انتقالات نیم‌فصل محروم است، گفت: این مسئله خاصی نیست. مدیرعامل باشگاه می‌گوید بدهی‌ها مربوط به باشگاه شاهین بوشهر است و ما باشگاه شاهین شهرداری بوشهر هستیم. این مسئله قابل حل است و بدهی‌ها مربوط به باشگاه قبلی است اما آنچه مهم است به نظر من این است که باشگاه دلسوز واقعی ندارد. برخی از مسئولان هم خیلی فرقی بین فوتبال و امور دیگر متوجه نمی‌شوند.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر ادامه داد: زمانی که در صدر جدول بودیم مدام حرص می‌خوردم و می‌گفتم اکنون باید به تیم کمک شود زیرا با یک بازی ممکن است صدر را از دست بدهیم و همین اتفاق هم رقم خورد و ما در بازی آخر باختیم و از صدر جدول به رده چهارم رسیدم. نمی‌دانم شاید برخی دوست ندارند تیم نتیجه بگیرد برخی هم دنبال عوام‌فریبی هستند. در فوتبال با برنامه‌ریزی، صداقت و تلاش و یکدلی به دنبال موفقیت بود وگرنه با حرف زدن به جایی نمی‌رسیم.

فکری در مورد اینکه گفته می‌شود او هم یکی از گزینه‌های سرمربی نساجی است، عنوان کرد:‌ من مذاکره رسمی با باشگاه نساجی نداشته‌ام شاید بهتر است بگویم لطف و محبت مردم قائم‌شهر و هواداران نساجی شامل حال من شده که نام من را می‌برند و از من برای حضور در این تیم استقبال می‌کنند اما من بحث خاصی با مسئولان باشگاه نساجی نداشته‌ام.

وی با اشاره به برخی اتفاقات عجیب رخ داده در لیگ یک و برخی رفتارها از سوی برخی مدیران باشگاه‌ها در لیگ تصریح کرد: یک نکته را هم باید بگویم متأسفانه در فوتبال ایران هرچه بی‌اخلاق‌تر رفتار کنی عزیزتر می‌شوی، من به خاطر پایبندی به اخلاق و تعهدم قید چندصد میلیون تومان را زدم اما ظاهراً در فوتبال ایران بداخلاق‌ها و بی‌اخلاق‌ها بیشتر طرفدار دارند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.