ایزدپناه خبر داد:مشکل حضور جوانان شاهین شهرداری در لیگ برتر حل شد

شناسه خبر: 1615
تاریخ انتشار: 03 شهریور 1396

سرپرست تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: با حل مشکل عدم ساماندهی و پرداخت هزینه ورودی بازی ها مجوز حضور تیم فوتبال شاهین در لیگ برتر فوتبال جوانان کشور صادر شد.

به گزارش فوتبال بوشهر خداکرم ایزدپناه روز پنج شنبه درگفت و گو با ایرانا افزود: پیش از این به دلیل مشکلات بوجود آمده و تاخیر در پرداخت هزینه ورودی بازی ها تیم جوانان شاهین تا آستانه کنار گذاشته شدن از مسابقات نیز پیش رفت که با همت مجموعه شهرداری و همکاری خوب هیات فوتبال استان بوشهر این مشکل برطرف شد.

 

وی بیان کرد: شاهین بوشهر به فعالیت رده های سنی مختلف خود اهتمام ویژه ای داشته و در این راستا نسبت به حضور آنها در لیگ های کشوری توجه ویژه داریم.

ایزدپناه یادآورشد: مسابقات لیگ برتر جوانان از اواخر شهریور ماه آغاز می شود و تیم جوانان شاهین از یک ماه گذشته تمرینات خود را برای این دور از مسابقات آغاز کرده است.

وی در ارتباط با وضعیت تیم فوتبال بزرگسالان شاهین بوشهر نیزگفت:این تیم پس از بازی تدارکاتی برابر شاهین عامری تمرین آنها برای مدت ۲ روز(پنج شنبه و جمعه هفته جاری) تعطیل شد تا از فشار تمرینات روی بازیکنان کاسته شود.

ایزدپناه یادآورشد:ازشنبه هفته آینده تمرینات تیم در زمین چمن شهرداری بوشهر (واقع در محله مخ بلند یکی از محله های جنوبی شهر بوشهر) از سرگرفته می شود.

وی افزود:مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور از روز ۱۴ شهریور ماه برگزار می شود و تیم شاهین در نخستین بازی خود در طول این فصل در استادیوم شهید بهشتی شهر بوشهر به مصاف تیم اروند خرمشهر می رود.

ایزدپناه در ارتباط با ورزشگاه میزبان مسابقات شاهین در این فصل از مسابقات لیگ دسته دوم مسابقات کشور نیز گفت: تا اطلاع ثانوی بازی های این تیم به میزبانی استادیوم شهید بهشتی شهر بوشهر برگزار می شود


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.