اختصاصی فوتبال بوشهر از جلسه تودیع و معارفه شاهینی ها/ از گلایه های تند باستین تا بوسه واعظی بر دست بزرگ شاهینی ها

شناسه خبر: 16441
تاریخ انتشار: 01 بهمن 1397

ماجرای دو شغله بودن حسین باستین مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری و نامه اخیر سازمان بازرسی با استعفای وی خاتمه پیدا کرد.

 

به گزارش فوتبال بوشهر دوشنبه شب شهرداری بوشهر در جلسه ای با حضور همه سرمربیان این باشگاه از نونهالان تا بزرگسالان ،مراسم تودیع باستین و معارفه واعظی را در حالی برگزار کرد سه بازیکن باتجربه این تیم بنامهای میلاد صارمی ،مهدی چاهکوتاه زاده و سجادبیرانوند نیز به نمایندگی از بازیکنان حضور داشتند.

 

حسین باسیتن که جمعه شب در برنامه رادیویی جمعه ها با ورزش، انتقاداتی را نسبت به برخی عوامل برکناری خود عنوان کرد اما در آخرین جلسه رسمی باشگاه کنایه های خود را با شدت بیشتری این بار عنوان کرد.

وی از هزینه های چند صد میلیونی خود در خوابگاه بازیکنان شاهین شهرداری حرف زد و انتقاداتی را نسبت به سرپرست سابق و دو عضو هیات مدیره به شکل جدی عنوان کرد.وی حتی در مورد ماجرای گلایه پاکبانان شهرداری هم حرف زد و گفت برخی از آنها می گویند از حقوق ما کم می شود تا به شاهین کمک شود که در این لحظه شهردار بوشهر رو به باستین گفت چنین چیزی اصلا صحت ندارد و با لحنی جدی به مدیر عامل سابق شاهین تاکید کرد این موضوع در حیطه کاری شما نیست!

 

مدیر عامل سابق شاهین شهرداری که در این جلسه سعی داشت از عملکرد خود دفاع کند ،دو عضو هیات مدیره را نیز از کنایه های خود بی نصیب نگذاشت که یکی از آنها در پاسخ به او تنها به گفتن این جمله بسنده کرد که:به احترام حضور جمع و موسپیدان حاضر در جلسه جواب شما را نمی دهم!

 

در ادامه جلسه که محمود فکری سرمربی شاهین شهرداری نیز حضور داشت،عبدالمحمد پوربهی بزرگ شاهینی ها در بوشهر که مورد احترام همگان نیری می باشد ،حکم سرپرستی مدیر عاملی واعظی را به وی داد که واعظی به احترام کسوت و بزرگی پوربهی ابتدا دست وی را بوسید و سپس حکم خود را تحویل گرفت.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.