تصاویر:درخشش پسر بوشهری و رفتن ایران به جمع چهار تیم برتر آسیا/ طارمی:لیز خوردم و فکر نمیکردم داور کارت زرد بدهد

شناسه خبر: 16545
تاریخ انتشار: 05 بهمن 1397

 

مهدی طارمی مهاجم تاثیرگذار و ارزشمند تیم ملی فوتبال ایران که در پیروزی ۳ بر صفر مقابل چین یک گل زد و یک پاس گل داد در مورد این بازی و صعود به نیمه نهایی گفت: بازی خیلی خوبی بود همین که توانستیم دل مردم را شاد کنیم و ببریم خدا را شکر.

مهاجم تیم ملی که با کارت زردی که در دقیقه ۶۷ دریافت کرد از بازی بعدی تیم ملی و حضور در دیدار برابر ژاپن محروم شد، در این باره گفت: همانطور که شما هم دیدید نمی خواستم واقعا تکل بزنم، واقعا لیز خوردم و فکر نمی کنم برخورد آنقدر شدید بود که داور بخواهد کارت زرد بدهد.

طارمی در پاسخ به اینکه به داور اعتراض کرده گفت: نه، اعتراضم به کارت زردی بود که به من داد و فکر نمی کنم کارت زرد داشت و شاید تصویری برخورد شدید به نظر می رسد اما در واقع آنقدر هم برخورد شدیدی نبود. مهم نیست که من باشم یا نباشم باید تمرکز کنیم و پشت هم باشیم تا با یک برنامه ریزی خوب بتوانیم ژاپن را هم ببریم.

شماره ۱۷ تیم ملی فوتبال ایران در مورد دیدار بعدی مقابل ژاپن اعلام کرد: ژاپن یکی از تیم های مقتدر جام است و همیشه اینطور بوده است ولی ما هم ایران هستیم و اول آسیا و امیدواریم این بازی را هم مثل بازی های قبلی ببریم.

مهدی طارمی سپس در پاسخ به خبرنگاری که از او در مورد از دست دادن موقعیت عالی در دهانه دروازه خالی پرسید با خنده گفت:خب دیدید دیگر چه بگویم!
مهاجم سه گله تیم ملی در رقابت های جام ملت های آسیا سپس در پاسخ به سوالی در مورد عملکرد داور قطری و اینکه کمی با بازیکنان تیم ملی نامهربانانه و با سختگیری برخورد می کرد اضافه کرد: این داور قطری اتفاقا ۷، ۸ بازیکن ما را می شناسد. اول بازی به رامین گفتم که حواسمان باشد ولی خب دیگر اتفاق افتاد.

طارمی در نهایت در پاسخ به سوال پایانی و اینکه تیم ملی می تواند قهرمان شود یا خیر عنوان کرد: اول باید ژاپن را ببریم تا به فینال برسیم. پس اول به بردن ژاپن فکر می کنیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.