نعمتی نژاد سرمربی استقلال خوزستان:با توپ کشی بردید ،خوشحالید! از بابت باخت ناراحتم

شناسه خبر: 18283
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1398

سیروس نعمتی‌نژاد پس از شکست ۲ بر یک مقابل پارس جنوبی در نشست خبری گفت: بابت غیبتم در نشست خبری دیروز عذرخواهی می‌کنم. فوتبال امروز نیاز به تمرین داشته باشد. اگر قرار باشد فقط توپ کشی داشته باشیم و از دفاع و دراوزه بان توپ کشی کنیم و اوت دستی بیندازیم فوتبال نیست! اینکه توپ کشی کنیم و درست نیست این لیگ برتر است فوتبال درست به مردم نشان بدهیم. اگر باختیم به جوانی بازیکنان مان باختیم  می‌توانستیم ۲ بر یک و ۳ بر یک برنده شویم. اینکه با توپ کشی بردید الان خوشحالید؟!

وی افزود: از باخت ناراحت هستیم. امیدوارم که در آینده بهتر کار کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد وضعیت فنی بازی پارس جنوبی گفت: با توپ کشی حریف بازی کرد و باید با این روش ۱۰ گل به ما می زدید. سه چهار سال است تیم دست مهدی تارتار است باید همه تیم‌ها را خفت کنید نه اینکه فقط توپ کشی کنید.

نعمتی نژاد در مورد اینکه باخت پارس جنوبی مقابل پدیده در هفته گذشته گفت: آیا پدیده هم توپ کشی کرد؟! شما خبرنگار هستید و جبهه نگیرید. شما از تیم پارس جنوبی دفاع می‌کنید ولی باید حقایق را به مردم بگویید. تمام بازی‌های اروپایی را می بینید مگر می شود فقط توپ بکشید. کمتر از ۱۰۰ تا ۱۵۰ توپ کشی کردید؟دروازه بان ما کمی وقت کشی کرد.

وی افزود: سعی و تلاشممان را در تیم می‌کنیم نمی‌خواهیم وضعیت بدنی بازیکنانم را گردن کسی بیندازم از ابتدای فصل تمرین بدنسازی نداشتیم و این مساله باعث شد که همین شرایط را داشته باشیم. بضاعت تیم ما همین است. هر بازیکن تعویضی که به میدان فرستادیم خوب نبود و توان مان همین است و اینکه در لیگ برتر بمانیم یا نه دیگر دست خداست.

وی افزود: فولاد نوین به لیگ دسته اول و بعد به لیگ برتر آمدیم وآن زمان مربی بودم ودستیار بودم و با استقلال خوزستان قهرمان لیگ شدیم و ان زمان هم کمک اول بودم . بله من سرمربی نبودم و کمک مربی بودم ولی باید پله پله بالا آمد و سرمربی شد.

نعمتی نژاد در مورد داوری مسابقه گفت: داور وسط بد نبود اما کمک داور خط چند اشتباه داشت که به اومعترض شدم.

سرمربی استقلال خوزستان با اشاره به سابقه این تیم گفت: بعد از جدایی ویسی این تیم دنبال سرمربی بود و یزدی هدایت تیم را گرفت و از نظر مالی وضع تیم خوب نبود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.