قائدی: به اشتباهم اعتراف و عذرخواهی می کنم

شناسه خبر: 18323
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1398

مهدی قائدی بر اساس تصمیم کادر فنی تیم به باشگاه واگذار شده است و قرار است کمیته انضباطی باشگاه در مورد او تصمیم بگیرد. مهدی قائدی در مورد این اتفاق می گوید: من نه قهر کرده ام و نه به تصمیم شفر معترض شده ام. به نظر می رسد فقط یک سوء تفاهم پیش آمده است و به این خاطر از شفر، باشگاه استقلال و هم چنین هواداران تیم عذرخواهی می کنم. واقعیت این است وقتی وارد هتل شدم لیست تیم را دیدم و دیدم اسمم در لیست نیست و به همین خاطر اردوی تیم را ترک کردم. این یک اتفاق طبیعی است و هر بازیکنی در لیست قرار نمی گیرد اردوی تیم را ترک می کند. روح الله باقری هم وضعیت مشابه من را داشت و در هتل نماند.

 

مهدی قائدی در خصوص اینکه چه اتفاقی افتاد که باشگاه تصمیم به عدم حضور او در تمرینات گرفته است، گفت: تصمیم کادر فنی تیم استقلال و هم چنین باشگاه برای من قابل احترام است و حتی اگر بر این باور باشم تصمیمی که در مورد من گرفته اند اشتباه بوده باز هم معترض نخواهم شد به این خاطر که من عضوی از خانواده باشگاه استقلال هستم و باید صبر کنم تا سوء تفاهامات برطرف شود. یکی دو ساعت بعد از اینکه هتل را ترک کردم آقا فرهاد تماس گرفت و گفت چرا در اردو نیستی و من هم توضیح دادم لیست را دیدم و دیدم در لیست نیستم و به همین خاطر در هتل نماندم و به من گفت فعلا به تمرین نیایم تا باشگاه در مورد من تصمیم بگیرد. باز هم می گویم هر تصمیمی باشگاه در مورد من بگیرد مطیع خواهم بود اما واقعیت همان چیزی است که گفته ام.

 

بازیکن جوان استقلال در پاسخ به اینکه آیا به بازی نکردن خود در ترکیب تیم معترض است، گفت: من هیچ وقت به تصمیم شفر اعتراض نکرده ام و نخواهم کرد. او مربی من است. نه الان، بلکه حتی اگر روزی بهترین بازیکن ایران هم لقب بگیرم این کار را نخواهم کرد. اما چرا دروغ، از بازی نکردن ناراحت هستم. دوست داشتم در دربی بازی کنم. دوست داشتم در بازی با سایپا به میدان بروم تا به تیم کمک کنم اما این دلیلی نمی شود که اردوی تیم را به حالت قهر ترک کنم. من باید دوباره در تمرین تلاش کنم تا شفر متقاعد شود به من بازی دهد. این راه بازگشت من به ترکیب ثابت استقلال است. این را خوب می دانم و بی دلیل است که راه دیگری را برای آرام شدن برگزینم. می دانم شفر هم خوب می داند که من اهل توهین و اعتراض به او نیستم. سرمربی تیم استقلال من را مثل فرزند خود می داند و حتما دوباره به من کمک خواهد کرد چون عضوی از استقلال هستم. اگر ترک اردوی تیم به بهانه اینکه در لیست نبودم شفر و باشگاه را ناراحت کرده عذرخواهی می کنم و به یقین در بازگشت تیم به تهران در این باره با شفر و آقا فرهاد صحبت خواهم کرد.

مهدی قائدی در پایان گفت: نمی خواستم در این باره مصاحبه کنم چون این مشکلات درون تیمی است و درون تیم حل خواهد شد اما مصاحبه کردم تا قضاوت های اشتباهی که اینروزها در مورد من شده اصلاح شود و اصلا دوست ندارم این طور عنوان شود که من به شفر اعتراض کرده ام. جایگاه شفر و باشگاه استقلال بالاتر از این حرف هاست و دوست داشتم این حرف ها را بزنم تا اگر اشتباهی من کرده ام به اشتباهم اعتراف کنم و عذرخواهی کنم. شاید همان طور که آقا فرهاد گفته باید در هتل می ماندم و با تصمیم سرمربی اردوی تیم را ترک می کردم. در ادامه تصمیم کادر فنی و باشگاه برای من قابل احترام است حتی اگر به ضرر من باشد. امیدوارم تیم روز دوشنبه با شکست الهلال همه هواداران را شاد کند. من در تهران هستم اما دلم همراه تیم در دوحه است و امیدوارم با بازی خوب بچه ها استقلال، الهلال را شکست دهد. و حرف آخر اینکه استقلال هنوز در لیگ برتر مدعی قهرمانی است.

 

ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.