لوکا بوناچیچ سرمربی گسترش فولاد:اینجا نیامده ام که اعدام شوم!

شناسه خبر: 185
تاریخ انتشار: 08 مرداد 1396

لوکا بوناچیچ در نشست خبری بعد از شکست مقابل پارس جنوبی صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

امشب، شب ما نبود
به تیم پارس جنوبی تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم فوتبال سرعتی و خوبی به نمایش گذاشتند و مستحق برد بودند. بازی را خوب شروع کردیم و یک بر صفر هم از حریف پیش افتادیم اما بازیکنان ما در ادامه برنامه‌ها را در زمین پیاده نمی‌کردند. باید تیم حریف را تحت فشار قرار می‌دادیم. امشب شب ما نبود و از باخت ۴ بر یک هم می‌توانیم راضی باشیم.

قبول ندارم گسترش فولاد تحقیر شد
ما بازیکنان جوانی داریم من حرف شما را قبول ندارم شما حق دارید حرفتان را بزنید اما بازیکنان جوان در تیم من خوب بازی کردند. ارجمندی برای تیم پنالتی گرفت اما دفاع ما خیلی ضعیف بود در حالی که بازیکنان با تجربه‌ای در خط دفاع داشتیم و به حریف پنالتی تقدیم کردیم. نیمه دوم بعد از اخراج یک بازیکن تیم ما از هم پاشید. حق دارید بنویسید اما نمی‌توانم واژه تحقیر گسترش را قبول کنم. بازیکنان جوان ما خوب بازی کردند و در آینده می‌توانیم روی آنها حساب کنیم.

بازی با ۳ دفاع ریسک زیادی دارد
ما نیمه اول را خوب شروع کردیم، در نیمه دوم هم با دو مهاجم بازی کردیم و با روش ۳-۵-۲ که ریسک بیشتری دارد بازی کردیم دنبال مساوی بودیم اما امشب، شب ما نبود. مدافعان ما خوب کار نکردند و خوب بود که خسوس درون دروازه سرحال بود.

انگار اینجا آمدم تا اعدام شوم!
ما در نیمه دوم با ۲ مهاجم و ریسک بیشتر بازی کردیم اما بعد از اخراج یک بازیکن‌مان شرایط تیم به هم ریخت. من قبول کردم که به سمت جوان‌گرایی بروم شما هم حق دارید نظرتان را بگویید اما انگار ما آمده‌ایم اینجا که اعدام شویم! هرچند نتیجه بازی می‌گوید که حق با شما است.

من به این تیم ایمان دارم
من به این تیم ایمان دارم بازیکنان ما جوان هستند. این تیم بازیکنان زیادی را از دست داده است، اسدی و چند بازیکن دیگر را از دست داده ما فقط با جدایی شجاعیان موافقت کردیم برای اینکه بتوانیم جای بازیکنان با تجربه را پر کنیم نفراتی چون امین حاج‌محمدی، فخرالدینی و… را گرفتیم. دنبال یک مهاجم هم می‌گردیم که هنوز نتوانستیم یک گلزن تمام عیار پیدا کنیم. بازیکنان را با همکاری دستیارانم انتخاب می‌کردم و من به آنها اعتماد دارم و در نهایت هم تصمیم نهایی را من گرفتم.

قول می دهم بازی بعدی بهتر شویم
این تیم مال شما است کجا می‌ رود که برگردد! اما هفته آینده با ذوب‌آهن بازی داریم توپ گرد است ولی قول می‌دهم در بازی بعدی بهتر ظاهر شویم. این نتیجه می‌گوید که حق با شما است اما درست نیست که از بازی اول ایراد بگیرید. اگر روند تیم همین‌گونه بود شما می‌توانید همچنان ایراد بگیرد.

منبع:ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.