پژمان نوری:به بوشهری ها بابت این حضور چشمگیر تبریک می گویم،گل اول شاهین آفساید بود

شناسه خبر: 18566
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1398

ملوان در هفته سی و دوم در برابر تیم شاهین شهرداری بوشهر با دو گل شکست خورد تا در آخرین هفته های مسابقات جایی در میانه های رو به پایین جدول داشته باشد

 

ملوان که نه به لیگ برتر صعود می کند و نه در معرض سقوط قرار دارد در هفته سی و دوم رقابت های لیگ برتر برابر شاهین بوشهر شکست خورد تا در فاصله یک هفته مانده به پایان بازی هایش در لیگ یک ،در رده یازدهم قرار بگیرد. پژمان نوری که بعد از خداحافظی از فوتبال به عنوان مربی در کادرفنی ملوان مشغول شده درباره این بازی گفت:« بچه های ما امروز انگیزه لازم را برای برد نداشتند اما با این حال ما از نظر روحی و روانی خیلی روی تیم کار کردیم اما انگیزه قهرمانی یک چیز دیگر است. شاهین اما برای صعود به لیگ برتر بازی می کرد وانگیزه بالایی داشت با این حال کمک داور اول امروز یک اشتباه کرد و گل اول آن ها در آفساید به ثمر رسید. ما سال قبل و امسال خیلی از داوری ضرر کردیم، این هم روی همه و چیز زیاد مهمی نیست.»

او افزود:« من تبریک می گویم به تیم شاهین و عبدالله ویسی. همچنین به مردم بوشهر تبریک می گویم که حضور چشمگیری داشتند و تیمشان را تشویق کردند.» کاپیتان سابق ملوان درباره شانس صعود شاهین هم گفت:« شاهین شانس صعود دارد و متاسفانه باید تا آخرین هفته منتظر اتفاقات باشد. امیدوارم هر تیمی لیاقت و شایستگی بیشتری دارد به حقش برسد.»

هافبک مطرح فوتبال ایران که چند روز قبل کفش هایش را آویخت درباره خداحافظی اش گفت:« من به اندازه کافی بازی کرده بودم و خواستم این میدان را در اختیار جوانتر ها بگذارم. امروز همه دیدند در ملوان جوانان خیلی خوبی داریم و توانستند خودشان را نشان بدهند. بیشتر بازیکنان ما امروز بازیکنان رده سنی امید بودند اما این همه دارایی ما بود و سعی کردیم با تمام قوا به میدان برویم.»

او درباره آخرین بازی ملوان در لیگ یک امسال گفت:« ما یک بازی جلوی نود ارومیه داریم که نه برای ما و نود نتیجه اش فرقی ندارد و در این بازی می توانیم با خیال آسوده تری به جوان هایمان بازی بدهیم.» نوری درباره بازی نکردن دانیال ماهینی هم گفت:« متاسفانه دانیال ماهینی که یک بازیکن خیلی خوب است اوایل فصل مصدوم شد و نتوانست خودش را به تیم برساند. دانیال بازیکن خیلی خوبی است و اگر بیشتر کار کند می تواند مراحل پیشرفت را طی کند و به موفقیت های بیشتری برسد.»


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.