روزنامه صرب: ستاره سرخ به دنبال جذب طارمی

شناسه خبر: 19363
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

روزنامه صرب تلگراف مدعی شد باشگاه ستاره سرخ بلگراد که به دنبال جذب یک مهاجم می‌گردد، مهدی طارمی را به عنوان یکی از هدفهای اصلی خود در نظر گرفته

 

 روزنامه صرب تلگراف در خبری اختصاصی مدعی شد از منابع نزدیک به باشگاه ستاره سرخ بلگراد آگاه شده که این باشگاه برای حضور پرقدرت‌تر در فصل آینده رقابتهای چمپیونزلیگ به دنبال تقویت تیم خود و به خصوص اضافه کردن یک مهاجم قهار است و به این منظور، یکی از مهم‌ترین هدفهایی که در نظر گرفته جذب مهدی طارمی، ملی‌پوش ایرانی است.

این روزنامه می‌گوید طارمی ۲۶ساله هم‌اکنون بازیکن الغرافه قطر است اما او پیش از این باشگاه قطری بازیکن پرسپولیس ایران بوده و با قراردادی ۲ میلیون یورویی به تیم قطری پیوسته است. اما قرارداد طارمی در تابستان امسال به پایان می‌رسد و او بازیکن آزاد می‌شود و در نتیجه ستاره سرخ نیازی به پرداخت مبالغی به باشگاه قطری در ازای جذب او نخواهد داشت. تلگراف می‌گوید این یکی از دلایل علاقه‌مندی ستاره سرخ به طارمی است چون می‌تواند بدون پرداخت مبالغ اضافی، مهاجمی خوب را به خدمت بگیرد.

اما یکی از موانع احتمالی، دستمزد بالایی است که طارمی در قطر می‌گرفته که بیش از دو میلیون یورو در سال بوده. ولی تلگراف می‌گوید طارمی اگر می‌خواهد قدم مثبت جدیدی در کارنامه فوتبالی‌اش بردارد و بازی در اروپا را تجربه کند باید با دستمزدی به مراتب کمتر از قطر در صربستان کنار بیاید.

تلگراف می‌گوید ارزش طارمی از سوی ترانسفرمارکت ۱٫۷ میلیون یورو اعلام شده است. طارمی برای تیم ملی ایران ۳۸ بازی ملی انجام داده و ۱۵ گل به ثمر رسانده است. تلگراف می‌گوید طارمی به دلیل شباهت سبک بازی‌اش به عنوان “زلاتان ابراهیموویچ” ایران شناخته می‌شود


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.