سوژه روز:وضعیت شاهین شهرداری به کجا رسید،لطفا زمان را از دست ندهید!

شناسه خبر: 19386
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1398

در حالی که یک هفته دیگر لیگ برتر فوتبال ایران خاتمه پیدا میکند و تکلیف تیمهای صعود کننده به لیگ برتر از لیگ یک نیز مشخص شده است اما تا این لحظه به شکل قطعی تکلیف باشگاه شاهین شهرداری برای فصل آتی لیگ برتر هنوز مشخص نشده!

 

به گزارش فوتبال بوشهر بعد از صعود شاهین شهرداری ،مصاحبه های رنگارنگ از افراد مختلف دیده و شنیده شد و اما اکنون و در حالی که هواداران این تیم منتظر تصمیم گیری های مهم هستند ،باید هر چه سریعتر تکلیف سرمربی و مدیر عامل این باشگاه برای فصل آتی قطعیت پیدا کند.هیات مدیره این باشگاه در فصل قبل گهگاه از سوی برخی اعضای شورای شهر مورد انتقاد هم قرار گرفته بود که هزینه چای و بلیط آنها را باید بدهند در شرایط حساس کنونی باید هر چه سریعتر برنامه های فصل آینده را اجرایی و عملیاتی کند.

 

از گوشه و کنار شنیده می شود شاید وحید واعظی نتواند به کارش ادامه دهد که البته هنوز واکنش رسمی در این مورد دیده نشده اما ثبات مدیریت در این زمان مهم و بخصوص فصل نقل و انتقالات باید مورد توجه قرار بگیرد.

 

گفته می شود ویسی برنامه های خود را به باشگاه و مدیر عامل ارائه داده است و روز چهارشنبه به بوشهر خواهد آمد تا حرف آخر را بشنود.این در حالی است که ویسی از یک تیم خوزستانی پیشنهاد دارد و حتی کاندیدای سرمربی گری تیم ملی امید ایران نیز هست!

 

تعین تکلیف شاهین شهرداری در این روزها کار سختی نیست و فقط باید زود،خوب و منطقی تصمیم گرفت تا خدای نکرده افسوسی از راه نرسد!


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.