ابراهیم صالحی بازیکن پارس جنوبی جم:انشالله بازی خانگی مقابل پیکان ورزشگاه پر شود

شناسه خبر: 194
تاریخ انتشار: 08 مرداد 1396

بازیکن بوشهری و بومی پارس جنوبی یکی از بهترینهای تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز لقب گرفت.به گزارش فوتبال بوشهر ابراهیم صالحی درباره پیروزی‌ تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: بازی سختی در تبریز داشتیم، گسترش تیم قدرتمندی است اما پیروزی ما فقط و فقط منوط به آن است که ما برنامه‌ریزی و دستورات آقای تارتار را مو به مو در زمین اجرا کردیم و همین باعث شد که حریف را در خانه اش شکست دهیم.
او درباره آنکه این موفقیت در هفته‌های آینده ادامه‌دار خواهد شد می‌گوید: این بازی اول بود و بازی هفته آینده‌مان مقابل پیکان در جم برگزار خواهد شد و به طور قطع حضور تماشاگران و شرایط به نفع ما است؛ اما همانطور که دیدید گسترش این هفته در خانه بازی داشت اما نتوانست ما را شکست دهد و نمی‌تواند با قطعیت گفت که چون شرایط هفته آینده به نفع ماست ما هم پیروز خواهیم شد اگرچه هدف مجموعه پارس کسب موفقیت در فصل هفدهم است.
مهاجم پارس جنوبی جم در بازی‌های دوستانه گل‌های زیبایی برای تیمش به ثمر رساند و از اینکه ناراحت نیست در این دیدار گلزنی نکرده است می‌گوید: اصلا، برای همه بازیکنان پارس موفقیت اولویت دارد و همه با هم رفیق هستیم و مهم نیست چه کسی گل می‌زند. ما تمام انرژی‌مان را در زمین می‌گذاریم تا پیروز از زمین خارج شویم.امسال یک هدف دارم و این است که دیده شوم،هیچ چیز از چشم خدا دور نیست و همه تلاشم را خواهم کرد تا به انچه آرزوی من است برسم،دعوت به تیم ملی و شاگرد کیروش شدن افتخار کمی نیست و برای رسیدن به این افتخار باید یک ابراهیم صالحی دیگر شوم!
صالحی درباره صدرنشینی پارس جنوبی جم تاکیید: تازه ابتدای راه هستیم و بحث در مورد صدرنشینی زود است اما دوست داریم این روال ادامه پیدا کند . همه تیم ها برای حضور در صدرجدول تلاش می کنند و قطعا کار ما سخت است.دوست دارم در بازی مقابل پیکان همه استان بخصوص جمی ها برای دیدن بازی ما به ورزشگاه بیایند و خیلی زود شش امتیازی شویم.استان ما خیلی مظلوم واقع شده و لایق بهترینها در این فوتبال است.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.