رئیس شورای شهر: تیم شاهین بوشهر متقاضیان بومی و غیربومی دارد

شناسه خبر: 19559
تاریخ انتشار: 05 خرداد 1398

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: هم اکنون متقاضیان بومی و غیربومی برای حمایت از شاهین بوشهر وجود دارند که کارهای کلان اقتصادی مفید انجام می دهند ولی باید دقت کنیم تا این تیم با یک ساختار منظم و منسجم برای پایداری در لیگ برتر معرفی شود.

 

به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از ایرنا؛ ابوذر دهدار روز یکشنبه در ارتباط با نشست اخیر درباره تیم داری شهرداری بوشهر با حضور دستگاه های نظارتی و اجرایی  افزود: براساس قول قبلی، شورا و شهرداری بوشهر با تمام توان و  استفاده از همه ظرفیت های قانونی از تیم شاهین حمایت خواهند کرد.

وی در گفت وگو با ایرنا اضافه کرد: در این نشست بحث های متفاوتی صورت گرفت که مقرر شد تا تصمیمی نهایی نشده جزییات اعلام نشود و موانع موجود بر سر راه برداشته شود.

دهدار بیان کرد:  در این زمینه از هواداران تیم انتظار سعه صدر و صبوری داریم زیرا قرار نیست با توجه به ذیق وقت شاهین  قربانی و دستخوش اتفاق ناخوشایند بازی های سیاسی و یا منافع اقتصادی شود.

وی اظهار داشت: شاهین یک مقوله اجتماعی فرهنگی و اصالت و هویت ورزش استان بوشهر است به همین دلیل  باید با دقت این موضوع پیگری کنیم.

دهدار ادامه داد: در این ارتباط سعی بر پیشبرد ۲ گزینه تیم داری شهرداری و برخورداری حمایت از ظرفیت اسپانسرهای مالی موجود است.

وی بیان کرد: در ادامه این دو گزینه بصورت دقیق و کارشناسی مورد بررسی قرار می گیرد تا  هر کدام مطلوب شاهین و طرفدارانش است،  انتخاب شود.

دهدار گفت: هواداران بدانند شورا و شهرداری بوشهر بیشترین دغدغه را نسبت به تیم شاهین دارند و یقین داشته باشند این تیم رها نخواهد شد.

وی افزود: به محض رسیدن به نتیجه نهایی که مساله بصورت کامل حل شود جزییات به هواداران اطلاع رسانی می شود زیرا اکنون مطرح کردن جزییات چیزی جز آسیب رسانی به تیم شاهین در پی ندارد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.