خرمگاه: تا یک روز قبل نمی‌دانستیم کجا بازی می‌کنیم/منصوریان کنار خط باشد بهتر است

شناسه خبر: 21607
تاریخ انتشار: 08 شهریور 1398

به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از خبرگزاری فارس از جم، محمد خرمگاه بعد از دیدار تیمش با پارس جنوبی در نشست خبری اظهار داشت:ما تا یک روز قبل از بازی نمی‌دانستیم کجا بازی می‌کنیم و بابت این موضوع گلایه داریم. امیدوارم شرایط طوری باشد که حداقل ۷۲ ساعت قبل از بازی بدانیم که کجا قرار است بازی کنیم.

وی افزود: در مورد تیم خودمان باید بگویم که ما ۳ سرباز داریم که نمی‌دانم آنها را داریم یا نداریم! صبح روز قبل از بازی با الاتحاد به ما گفته اند که دنبال نامه‌نگاری بروید. مگر می‌شود بازیکن خدمتش تمام شود و تازه به او بگویند که به آموزشی برو. ما امروز ارسلان مطهری و میلاد فخرالدینی را نداشتیم ولی افتخار می‌کنم با جوانگرایی خوب تیمی را شکل داده ایم که اینگونه بازی می‌کنند.

مربی ذوب‌آهن تاکید کرد: ما از پارس آنالیز خوبی داشتیم و بازیکنان ما چیزهایی که می‌خواستیم انجام دادند و بیش از توان خود خرج کردند. امروز یک تعویض اجباری هم داشتیم ولی خدا را شاکر هستیم که یک امتیاز را گرفتیم و از همه بازیکنان‌مان راضی هستیم.پارس جنوبی تیم خوبی است و فوتبال را خوب بازی می‌کند و از نظر تاکتیکی شرایط خوبی دارند.

خرمگاه در خصوص تغییر مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: من به این سوالتان جواب نمی‌دهم چون در حیطه وظایف من نیست.

وی در خصوص داوری گفت: داوری هر چیزی که قانون بود پیاده کرد و به اکبریان تبریک می‌گویم و امیدوارم او در ادامه لیگ به روند خوب داوری اش ادامه بدهد.

مربی ذوب‌آهن گفت: ما باید قبول کنیم که در ایران بازی می‌کنیم و باید این شرایط را قبول کنیم، سال گذشته ما ۲۶ امتیاز از رقبا عقب بودیم ولی شرایط برای همه یکسان است.

وی در خصوص اینکه منصوریان از روی سکوها به خرمگاه گفته به تیم حریف شوک موافق بدهید و منظور وی از این صحبت چیست گفت: اگر این موضوع برای خودمان سکرت باقی بماند در بازی های بعدی برای خودمان بهتر است.

خرمگاه در خصوص اینکه آیا غیبت منصوریان در کنار خط تاثیر داشت یا خیر گفت:شک نکنید که منصوریان سرمربی ما است و اگر او در کنار خط باشد قطعا بهتر است.

وی در خصوص عملکرد گلر امروز ذوب‌آهن گفت: رشید مظاهری بازیکن تراکتور است، صادقی هم گلری است که می‌تواند در آینده به ما کمک کند. معراج اسماعیلی هم گلر اول تیم امید است و امیدوارم با این سه دروازه بان به شرایط خوبی برسیم.اینکه ما باختیم مقصر هستیم ولی وقتی ۳ بازیکن اصلی را از ما بگیرند کار سخت می‌شود. ما بدون بی احترامی به حریف امروز ۷ بازیکن تاثیرگذار را نداشتیم، پهلوان، مهدی پور، فخرالدینی، چراغعلی، اسماعیلی‌فر و مطهری در تیم ما حضور نداشتند و این کار ما را سخت کرده بود.

وی در پایان در خصوص فرق تیم تارتار با تیم کمالوند گفت: اجازه بدهید من در مورد تیم خودم صحبت کنم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.