محبی در اولین تجربه تیم ملی امید به تیر زد،ایران باخت!

شناسه خبر: 21715
تاریخ انتشار: 15 شهریور 1398

 

فرهاد مجیدی در دیدار برابر امید ازبکستان برای سومین مرتبه روی نیمکت امیدهای ایران نشسته بود و اولین شکستش را در کسوت جدید، تجربه کرد.

امیدهای ایران در نیمه اول این مسابقه نمایش بهتری داشتند و به خصوص در دقایق پایانی فاصله ای تا به ثمر رساندن اولین گل بازی نداشتند؛ ضمن اینکه چند دقیقه پیش از تیرک محبی که در دقیقه ۴۵ و روی یک حرکت انفرادی زده شد، بازیکنان امید ایران روی یک ارسال می توانستند به گل برسند.

امیدهای ایران در نیمه اول با ترکیب زیر راهی میدان شده بودند:

مهدى نوراللهى، امیرمهدى جانملکى، طاها شریعتى، ابوالفضل جلالى، محمد آقاجانپور، محمد خدا بنده لو، امید نورافکن، امیرحسین حسین زاده، امیر روستایى، محمد محبى و یونس دلفى.

 

در نیمه دوم اما شرایط کاملا متفاوت بود و این تیم میزبان بود که توانست بر توپ و میدان مسلط شود و شاگردان مجیدی بیشتر به دنبال توپ می دویدند.

در این نیمه دو دقیقه پیش از اینکه جسور یاخاشیبوف در دقیقه ۵۷ گل اول بازی را برای میزبان ثبت کند، دلفی و حسین زاده از زمین مسابقه توسط مجیدی خارج شدند و مهدی قائدی دیگر بوشهری تیم ملی امید به عنوان جایگزین وارد زمین شد.

 

با وجود تعویض هایی که مجیدی برای کنترل شرایط بازی و تغییر نتیجه داشت، تیم امید ایران نمایش امیدوارکننده ای در سومین تجربه حضور مجیدی روی نیمکت، ارائه نداد و شاگردان او در نیمه دوم حتی چند بار هم روی ضدحملات حریف غافلگیر شدند.

 

محمد محبی بازیکن بوشهری تیم ملی در نیمه اول با حرکتی تماشایی از میانه میدان به دروازه ازبکستان رسید و شوت محکم او به تیر دروازه خورد تا در اولین تجربه ملی به همراه تیم ملی امید ایران بدشانس باشد.

 

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.