ویسی در نشست خبری پیش از بازی مقابل نساجی:بازی بسیار سخت و مهمی داریم

شناسه خبر: 21976
تاریخ انتشار: 28 شهریور 1398

 

عبدالله ویسی که در فصل گذشته موفق شد با شاهین به عنوان تیم دوم جواز صعود به لیگ برتر را به دست بیاورد، با شکست طی دو هفته ابتدایی و تساوی خانگی هفته گذشته مقابل پیکان، اکنون کاملا تحت فشار قرار گرفته و با این شرایط تیمش را برای جدال هفته چهارم مقابل نساجی در مازندران مهیا می‌‎کند.

او در نشست خبری پیش از این بازی صحبت‌هایش را این چنین آغاز کرد و گفت: بازی بسیار سخت و مهمی داریم، نساجی در هفته‌های گذشته تیم خوبی نشان داد، مقابل تماشاگران خودش نیز تیمی ویژه است. ما شرایط نسبتاً بدی داریم اما امیدواریم بازی خوبی انجام دهیم و قائم‌شهر را با دست پر ترک کنیم.

ویسی توصیف جالبی از استادیوم شهید وطنی داشت و جو آن را مشابه ورزشگاه‌های اروپایی دانست و گفت: تماشاگران نساجی جو بسیار وحشتناکی را در ورزشگاه وطنی درست می‌کنند اما خوشبختانه تیم ما این جو را دیده و ما هم تماشاگران پرشوری داریم؛ امیدوارم این جو تأثیر منفی بر روی بازیکنان ما نداشته باشد.

سرمربی شاهین در واکنش به تاخیر در شروع فصل جدید لیگ برتر گفت: این تاخیر یک مقدار تو ذوق زد اما برنامه حساب‌شده‌ای برای لیگ تدوین شد.

شاهین در شرایطی هفته گذشته پیروزی را با تساوی عوض کرد که تیمش روی یک اشتباه داوری گل تساوی را دریافت کرده بود. ویسی درباره اشتباهات داوری اینطور گفت: اشتباه در داوری‌ها اتفاق می‌افتد، اما نباید همه این اشتباهات به سود یک تیم باشد، داوری در هفته گذشته بر روی تیم ما اثر گذاشت، کرنر اشتباهی به ضرر ما گرفتند که همان توپ وارد دروازه ما شد، دست کمیته داوران درد نکند، انصافاً چینش خوبی دارند.
سرمربی شاهین درباره شانس‌ تیم‌های مدعی قهرمانی نیز گفت: چند تا تیم برای قهرمانی، چند تیم برای میانه‌های جدول و چند تیم هم برای نیفتادن با هم رقابت دارند اما همان‌طور که مشاهده می‌کنید، همه تیم‌ها پایین و بالای جدول برای کسب امتیاز می‌جنگند؛ مربی‌های خارجی خوبی نیز در لیگ حضور دارند که باعث بهبود کیفیت لیگ می‌شوند، همه این اتفاقات باید به‌گونه‌ای رقم بخورد که تیم‌های قابل احترامی را روانه آسیا کنیم.

ویسی در پایان بار دیگر با انتقاد از توپ‌های این فصل لیگ برتر گفت: درخصوص توپ‌ها شاید فکر می‌کردیم ما اشتباه می‌کنیم اما روز گذشته در تمرین ما توپ به حالت بیضی درآمد و نخ‌هایش باز شد؛ توپ و زمین مسابقه تأثیر بسزایی بر روی کیفیت بازی دارند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.