فراز کمالوند در نشست خبر پیش از بازی مقابل سایپا:۴ بازی در دو هفته برای ما دشوار است؛سایپا نشان داده تیم تهاجمی و رو به جلویی است

شناسه خبر: 21978
تاریخ انتشار: 28 شهریور 1398

سرمربی پارس جنوبی می‌گوید برنامه‌ریزی مسابقات به گونه‌ای صورت گرفته که ممکن است آنها را دچار مشکل کند.

فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار با سایپا در هفته چهارم لیگ برتر اظهار کرد: امیدوار هستم دومین میزبانی ما در این فصل مقابل سایپا، مثل نخستین مسابقه در جم برابر ذوب‌آهن، بازی خوبی باشد؛ خدا را شکر هواداران و مردم جم از عملکرد ما در بازی با ذوب رضایت داشتند و امیدوار هستم فردا نیز همین اتفاق بیفتد.

 

او ادامه داد: سایپا نشان داده تیم تهاجمی و رو به جلویی است؛ همین اتفاق نوید یک مسابقه خوب و جذاب را می‌دهد؛ خوشبختانه نسبت به بازی‌های قبل دستمان بازتر است و بیشتر بازیکنان را دراختیار داریم؛ سعی می‌کنیم به یاری خدا و حمایت هواداران سه امتیاز را برابر سایپا بگیریم.

 

سرمربی پارس جنوبی جم درباره برنامه این تیم برای حضور در جام حذفی ابراز کرد: خیلی دوست داشتم بازی‌های جام حذفی را جدی بگیریم ولی تنها مشکل ما این است که فقط باید در ۱۴ روز، چهار مسابقه انجام دهیم؛ فردا جمعه، چهارشنبه هفته آینده، دوشنبه و جمعه پنجم مهرماه بازی خواهیم داشت.

 

کمالوند اضافه کرد: این برنامه برای تیم سنگین است چون تیم ما مثل پرسپولیس، استقلال، سپاهان، تراکتور و … دارای نفرات متعدد نیست که دستمان باز باشد ولی با این وجود پس از مسابقه با سایپا، جلسه‌ای می‌گذاریم تا نهایتا در روز دوشنبه یا سه‌شنبه هفته آینده دیدگاهمان را برای جام حذفی اعلام کنیم؛ فعلا تمرکزمان را روی دو دیدار لیگ برتر برابر سایپا و نساجی گذاشتیم.

 

او درباره قضاوت اشتباه داوران علیه پارس جنوبی عنوان کرد: ما سعی کردیم از مجاری قانونی اقدام کنیم و به جامعه داوری احترام بگذاریم؛ داوران قشر زحمتکش و عادلی هستند؛ اگر اشتباهی می‌شود، سهوی است؛ برای حمایت از داوری، همه تیم‌ها باید قانونمند جلو بروند و اعتراض به داوری درست نیست؛ نه خودم به این کار علاقه ای دارم و نه به تیمم چنین اجازه‌ای را می‌دهم؛ امیدوار هستم این مسئله را همه تیم‌ها رعایت کنند.

 

سرمربی پارس جنوبی با بیان اینکه تیم‌ها اعتراضات بی‌جا به داوری نکنند، گفت: هفته گذشته کادر فنی گل‌گهر بی‌جهت به داوری فشار وارد کرد و تمام کارشناسان تلویزیونی گفتند که پنالتی ما درست بوده و آنها موجب ایجاد حاشیه در بازی شدند؛ از همه تیم‌ها خواهش می‌کنم به داوری احترام بگذارند.

 

کمالوند یادآور شد: قطعا امیدوار هستم در آینده از تیم ما ملی پوش داشته باشیم؛ سه، چهار بازیکن ما شایسته پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند و فکر می‌کنم آقای ویلموتس بچه‌های ما را هم به اردوی تیم ملی دعوت کند.

 

او درمورد غایبان تیمش برابر سایپا گفت: به غیر از آقای خالقی‌فر که مشخص نیست به این مسابقه برسد یا خیر، سایر بازیکنان را دراختیار داریم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.