کمالوند سرمربی پارس جنوبی جم:می توانستیم بیشتر از سه گل بزنیم، شهرهای نفت‌خیز غیر از فوتبال چیزی ندارند،

شناسه خبر: 22002
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1398

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با حضوردر نشست خبری پس از دیدار این تیم مقابل سایپا  اعلام داشت که  این برد را به هوادار فقیدشان تقدیم می کند

تیم فوتبال پارس جنوبی جم در یک دیدار پرگل توانست تیم فوتبال سایپا را با نتیجه سه بر دو شکست دهد تا با ۵ امتیاز در جایگاه پنجم جدول رده بندی  قرار گیرند . فراز کمالوند  سرمربی پارس بعد از پیروزی ۳ بر ۲ مقابل سایپا با دسته گل  در نشست خبری حاضر شد و آن را به خبرنگاران تقدیم کرد، سپس گفت: «جا دارد قبل از هر چیز از مسئولان شهر جم و استان بوشهر تشکر کنم. خدا را شکر می کنم که در دومین بازی خانگی برد خوبی به دست آوردیم و تماشاگران حاضر در ورزشگاه لذت بردند. می توانستیم بیش از ۳ گل بزنیم. وقتی سه بر صفر شد بازیکنان ما فکر کردند بازی تمام شده و در حملات از روی شکم سیری بازی کردند. این برد را به هوادار فقید تقدیم می کنیم.»

وی افزود: «باشگاه درصدد است که مراسمی برای این تماشاگر خوب و فقیدمان بگیریم. »

سرمربی پارس جنوبی جم  در مورد اعتراض سرمربی سایپا به داوری مسابقه و اینکه پنالتی درست نبوده، گفت: «هفته گذشته در سیرجان دوستان جنجال به راه انداختند و گفتند پنالتی درست نبوده و دنده بازیکن ما شکسته است خوشبختانه این بازیکن بازی کرد. داور پنالتی گرفت و او یک سال و نیم بود که رباط پاره کرده بود و بازی سنگین را خیلی خوب قضاوت کرد به او تبریک می گویم. بازی پرسپولیس را باختیم و گردن کسی نینداختیم و داوری خیلی خوب بود. مثل بازی با گل گهر که در آن بازی وحید کاظمی خوب سوت زد. فکر می کنم دوستان کم لطفی کردند.»

 

سرمربی پارس جنوبی با تمجید از محمد نوری تاکید کرد: «محمد ۴۰ روز تمرین نتوانست بکند، او مصدوم بود. در سیرجان فوق العاده بازی کرد. سایپا بازی مستقیم انجام می داد و یک مقدار از جذابیت بازی روی زمین کم شده بود. محمد صددرصد سلامتش را به دست نیاورده است. امروز در غیاب خالقی فر خوب بازی کرد. نوع بازی تیم هواداران را راضی کرد. امیدوارم در بازی بعدی هم به این خوبی بازی کنیم.»

کمالوند در مورد درگیری و اعتراض به داور گفت:« حریف به داور اعتراض کرد. داور کاری نکرد که بخواهیم به او اعتراض کنیم. داوری هیچ مشکلی نداشت. باید بفهمیم که من هم یک انسان هستم و من هم ممکن است تعویض اشتباه بکنم. باید ادب را رعایت کنیم و با هر سوت داور اعتراض نکنیم در بازی با ذوب آهن هم حق مان در داوری خورده شد. برای برگزاری مسابقه من مربی، داور، نیروی انتظامی و یگان ویژه همه باید وظایف خودشان را انجام بدهند و فکر می کنم این رفتارها کنار زمین درست نیست.»

وی در مورد اعتراض تماشاگران به وزیر نفت گفت:« باید در مورد زنگنه وزیر نفت انصاف را به خرج بدهیم. ۸-۹ سال پیش نمایندگان قانونی را تصویب کردند که نمی توان به تیم های لیگ برتری کمک کنند. نمی دانم نمایندگان این مطالبی که تصویب کردند را نخواندند که حالا همه نمایندگان به وزیر می گویند به تیم ها کمک کنید! البته اینجا  سینما و شهر بازی مدرن هست؟! نفت و گاز مال اینجاست و هزینه هم باید اینجا باشد و نصف خیابان ها هنوز اسفالت نشده و این شهرهای نفت خیز به جز فوتبال چیزی ندارند. من در تهران زندگی می کنم. دور خانه ما چندین بیمارستان هست. عدالت باید همه جا باشد. اگر هر بازی فقط چهار ساعت تماشاگران را سرگرم کند، همان چهار ساعت و ۴۰ هزار نفری که در شهرهای نفت خیز به ورزشگاه بروند ۴۰ هزار نفر را در چهار ساعت ضرب کنید تا ببیند فوتبال چه اوقات فراغتی پر می کند. به آقای چراغی  مدیر تیم گفتم بلیت ها را تا جایی که می توانید ارزان کنید. دو شب پیش خانه هوادار مرحوم رفتیم در یک روستای محروم بود. چسبیده به پالایشگاه باید وضع  اینگونه باشد.»

 

وی درهمین ارتباط افزود:« وزیر نفت بچه اینجا نیست اما نمایندگان این مناطق چرا چنین مصوبه ای را تصویب می کنند الان همه بچه های ۱۵ و ۱۶ ساله مقابل رختکن ما خوشحال بودند. باید قبل از ایراد به وزرا از نمایندگان بخواهیم که این مصوبه را لغو کنند تا چراغ فوتبال خاموش نشود بخصوص در مناطق محروم!


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.