رضاییان مدیر عامل پارس جنوبی جم:می خواهیم از استقلال امتیاز بگیریم/۱۰ درصد ورزشگاه متعلق به هواداران آبی است

شناسه خبر: 2245
تاریخ انتشار: 21 شهریور 1396

بهرام رضائیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت تیم پارس جنوبی و حذف این تیم مقابل تیم نساجی گفت: نساجی ۱۲۰ دقیقه دفاع کرد و از ابتدای بازی به دنبال کشاندن بازی به ضربات پنالتی بود. در این مسابقه تیم ما برخی از نفرات اصلی  اش را در اختیار نداشت. مهدی تارتار به برخی از بازیکنان جوان میدان داده بود. البته هدف اصلی ما لیگ برتر است و به  دنبال جام حذفی نبودیم.

وی در مورد  اینکه چطور تیمی که در لیگ برتر شگفتی ساز شده در جام حذفی حذف شد، عنوان کرد: از روز ابتدای صعود به لیگ برتر هم گفتیم که به دنبال شگفتی‌سازی نیستیم و پارس جنوبی با توجه به اینکه اولین سال حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌کند به دنبال کسب رتبه‌ای آبرومند در پایان لیگ است نه شگفتی‌سازی. بازیکنان و مربیان تیم هم برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنند. در ۵ مسابقه ابتدایی لیگ برتر هم نتایج مطلوبی گرفته‌ایم.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم در مورد بازی روز جمعه با استقلال گفت: استقلال تیم بزرگی است و اگر تاکنون خوب نتیجه نگرفته شاید به خاطر حواشی بوده که در ابتدای فصل برایش ایجاد شده و مصدومیت و محرومیت‌های بازیکنانش هم در این نتیجه نگرفتن نقش داشته است با این حال ما هم تیم پارس جنوبی هستیم و می‌خواهیم از استقلال امتیاز بگیریم.

رضائیان در مورد اولتیماتومی که باشگاه استقلال به منصوریان داده و نقش این مساله در بازی با پارس جنوبی گفت: آنچه به ما مربوط است اینکه می‌خواهیم خوب بازی کنیم و از استقلال امتیاز بگیریم و در کار باشگاهی دیگر هم دخالت نمی‌کنیم. من برای منصوریان  بعد از بازی با پارس جنوبی و ادامه فصل آرزوی موفقیت می‌کنم. او مربی خوبی است.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در مورد اینکه چند بلیت برای بازی با استقلال فروخته خواهد شد، اظهار داشت: ورزشگاه تختی شهر جم ۱۵ هزار نفری است و ما به همین اندازه بلیت فروشی خواهیم کرد. ۱۰ درصد ظرفیت ورزشگاه هم به هواداران تیم میهمان اختصاص خواهیم داد اما قطعا استقلال این مقدار هم تماشاگر در ورزشگاه نخواهد داشت و صدرصد ورزشگاه در اختیار هواداران پارس جنوبی قرار خواهد گرفت در شهر جم همه حامی و هوادار پارس جنوبی جم هستند.

رضائیان در مورد شایعه مشکلات مالی باشگاه پارس جنوبی و نارضایتی برخی بازیکنان عنوان کرد: طبق قراردادها ۳۰ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت شده ومشکلی در این زمینه وجود ندارد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.