فراز کمالوند سرمربی پارس جنوبی جم:نمی توانیم مهاجم میلیاردی بخریم،موجودیت ما همین است/درگیری باعث شد تا بازی به ضرر ما متوقف شود

شناسه خبر: 22815
تاریخ انتشار: 28 مهر 1398

فراز کمالوند می گوید بودجه باشگاه ما طوری است که نمی توانیم مهاجم گران قیمت و اصطلاحا میلیاردی بگیریم. موجودیت ما هم همین است.

سرمربی تیم پارس جنوبی جم در پایان بازی در نشست مطبوعاتی حضور یافت و به صحبت درباره بازی پرداخت. فراز کمالوند در ابتدا درباره تیم خود گفت: متاسفانه در سه چهار هفته اخیر ما خیلی بدشانس بودیم. توپ های ما به تیرک دروازه برخورد می کند یا پنالتی‌مان گل نمی شود. این موضوع باعث شده تا تیم هم عصبی شود.

 

او در ادامه گفت: متاسفانه خط حمله تیم ما هم بسیار بد عمل کرده است. گل زده نشد و وقتی هم که خط حمله گل نزند به تیم فشار عصبی وارد می شود. به هرحال امروز علاوه بر پنالتی که از دست دادیم چهار پنج موقعیت بسیار خوب هم هدر دادیم و توپ هایمان درون دروازه نرفت و من هم از این موضوع تعجب می کنم. در بازی قبلی برابر تراکتور هم دو بار به تیر دروازه زدیم. بازی قبل از آن هم همینطور و من فکر می کنم بدشانسی زیادی هم داریم می آوریم چرا که ضربه پنالتی و یا آن ضربه‌هایی که در بازی های قبل به تیرک دروازه حریف برخورد کرد باید گل می شد. امیدوارم این بدشانسی به زودی دست از سر تیم ما بردارد و بازیکنان بتوانند مزد تلاش خود را بگیرند.

 

او درباره بازی ادامه داد: در نیمه اول بازی تقریبا متعادل بود اما یک جاهایی ما بهتر از حریف بودیم مثل بیست دقیقه آخر بازی که پنالتی هم به دست آوردیم. اما در نیمه دوم فکر می کنم بازی کاملا یک طرف بود و ما حاکم میدان بودیم. در نیمه دوم صنعت نفت به صورت ۱۱ نفره در زمین خودی دفاع می کرد و ما هم سراپا حمله بودیم ولی متاسفانه خط حمله ما نتوانست از پس بازی بربیاید و موقعیت ها را تبدیل به گل کند. شش هفت بازی است که موقعیت های ما یکی پس از دیگری از دست می رود و این خیلی حیف است چرا که تیمی به این خوبی فوتبال بازی می کند اما به هدف نمی رسد و فوتبال هم یعنی همین که بازی گل داشته باشد.

 

سرمربی پارس جنوبی جم درباره جذب یک مهاجم گلزن برای این تیم گفت: بودجه باشگاه ما طوری است که نمی توانیم مهاجم گران قیمت و اصطلاحا میلیاردی بگیریم. موجودیت ما هم همین است. خیلی تمرین می کنیم و باید به شما بگویم در دو هفته اخیر که از بازی تراکتور لیگ تعطیل بود ما حداقل ۱۰ ساعت در خط حمله تمرین کردیم.

 

او ادامه داد: البته انصافا باید قبول کنیم که بدشانسی هم می آوریم. اینکه توپ به تیرک دروازه می خورد ممکن است با یک سانتی متر جابه‌جایی وارد دروازه شود اما این اتفاق برای ما نمی افتد. ما در دیدار تراکتور دو تیرک زدیم. در بازی ذوب آهن هم دو تیرک زدیم و در بازی نساجی هم یک توپ به تیرک دروازه زدیم. همین ها یعنی بدشانسی و نمی دانم شاید تیرک دروازه با ما قهرم کرده است.

 

کمالوند درباره درگیری نیمه دوم و اینکه این موضوع کاملا به ضرر این تیم شد گفت: بله کاملا درست است. متاسفانه در بهترین شرایط که تیم حمله می کرد و به دروازه حریف فشار می آورد آن درگیری باعث شد تا چهار دقیقه بازی متوقف شود و با توجه به وضعیت هجومی تیم ما که قبل از آن دو موقعیت صد درصد را تبدیل به گل نکرده بود، قطع شدن بازی کاملا به نفع حریف بود. ما فیلم آن صحنه ها را بازبینی می کنیم و هر کدام از بازیکنان را که در درگیری مقصر بودند قطعا جریمه می کنیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.