مهرداد کریمیان مربی شاهین شهرداری:فکر همه چیز را کرده بودیم جز این شوت استثنایی،با اجازه ویسی در تیم ماندم

شناسه خبر: 22845
تاریخ انتشار: 29 مهر 1398

تیم فوتبال شاهین با باخت امروز برابر نفت مسجدسلیمان در انتهای جدول باقی ماند.

مهرداد کریمیان با حضور در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با نفت مسجدسلیمان از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال کشور، گفت: به تیم خوب نفت مسجدسلیمان که سه امتیاز این دیدار را گرفت، تبریک می‌گویم. امیدوارم این تیم در ادامه راه نیز موفق باشد. ما فکر همه چیز را کرده بودیم به جز این که از طریق یک شوت از راه دور که به نظرم استثنایی هم بود، گل دریافت کنیم. گل خیلی قشنگی بود و کاری هم از دست دروازه بان تیم ما بر نمی‌آمد.

 

سرمربی شاهین همچنین ادامه داد: ما برای تمام دقایق بازی برنامه داشتیم و تیم نفت مسجدسلیمان را آنالیز کرده بودیم. فکر نمی‌کنم به جز صحنه‌ای که گل شد و صحنه‌ بعد از گل، دیگر در هیچ صحنه‌ای به حریف موقعیت داده باشیم. یک فوتبال خوب، پرفشار و جنگنده‌ ارائه دادیم و به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. واقعا عالی بازی کردند و از جان مایه گذاشتند.

 

کریمیان همچنین درباره روند بازی پس از گل تیم حریف گفت: وقتی گل را دریافت کردیم، تغییر سیستم دادیم و می‌دانستیم از طریق بازی مستقیم ممکن است به گل برسیم که کریمی نیز در دقیقه ۸۲ صاحب یک موقعیت استثنایی شد اما متاسفانه نتوانستیم به گل برسیم. امیدوارم شاهین بوشهر نیز به این باور رسیده باشد که می‌تواند فوتبال خوبی ارائه دهد. دست تک تک بازیکنانم را می‌بوسم و امیدوارم در ادامه مسابقات خود را جمع و جور کنند.

 

وی در انتها نیز درباره مربی گری اش در بوشهر گفت: زمانی که آقای ویسی از تیم جدا شد، با اجازه او و با توجه به این که کمک آقای ویسی بودم، او از من خواست که بمانم و من هم کنار تیم ماندم. دنبال پست نبودم و آمده‌ام کمک کنم. تا این جا نیز آنچه از دستم برمی‌آمده، انجام داده‌ام و باید ببینیم در ادامه راه چه پیش می‌آید.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.