مهرداد کریمیان در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل پرسپولیس:بعد از بازی مسجد سلیمان ریکاوری خوبی نداشتیم،منتظر حمایت پر شور هواداران هستیم

شناسه خبر: 22947
تاریخ انتشار: 02 آبان 1398

 

 مهدی کریمیان امشب در نشست خبری پیش از بازی شاهین شهرداری بوشهر و پرسپولیس تهران، با بیان اینکه قبل از هر چیز باید بگویم که زمانی برای ریکاوری نداشتیم، اظهار داشت: مسجدسلیمان را به صورت زمینی رفتیم که کلی وقت ما را گرفت و نتوانستیم ریکاوری خوبی داشته باشیم. اما به‌هر حال اولویت با تیم ملی است و امیدوارم این تیم موفق باشد.

سرمربی موقت تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با اعلام اینکه می‌دانیم که بازی با پرسپولیس از هر لحاظ سخت است، اما بدون توجه به جایگاه دو تیم هدف‌مان این است که بازی شجاعانه‌ای را مقابل حریف قدر‌مان انجام دهیم، افزود: خودتان می‌دانید بازی با پرسپولیس شرایط خاص خودش را دارد و بازیکنان از انگیزه خاصی برای حضور در این مسابقه برخوردارند. خیلی از نفرات تیم ما جوان هستند و سابقه بسیار کمی دارند. آنها می‌خواهند از این فرصت به دست آمده استفاده کرده و خودشان را در بازی فردا به فوتبال ایران معرفی کنند.

وی درباره بازی فردا بیان داشت: قبل از هر چیز امیدوارم بازی فردا تماشاگرپسند باشد و برای همین هم ما برنامه خاصی جهت هرچه زیباتر شدن بازی داریم. هدف ما این است که حداقل امتیاز را از این مسابقه بگیریم، اگر چه حریف هم بسیار قدرتمند است و به دنبال این است که خودش را به بالای جدول برساند. بازیکنان ما باید تلاش کنند تا همه توانایی‌های خود را در زمین ارائه دهند. خوشبختانه برای این بازی مصدوم و محروم نداریم.

کریمیان درباره مشکلات باشگاه شاهین شهرداری و  دلیل عدم معرفی سرمربی جدید این تیم  گفت: اجازه دهید در مورد این مسائل صحبتی نکنم. فردا بازی حساسی پیش رو داریم و بهتر است تمام تمرکز‌مان را از نظر فنی روی این بازی قرار دهیم. اینکه حالا مدیران باشگاه چه تصمیمی در مورد سرمربیگری تیم اتخاذ خواهند کرد، به خودشان ارتباط دارد.

سرمربی موقت شاهین شهرداری بوشهر راجع به شرایط فنی پرسپولیس و اینکه این تیم چه‌قدر نسبت به اول فصل پیشرفت داشتند، گفت: قطعاً پرسپولیس الان با پرسپولیس اول فصل قابل مقایسه نیست. آنها از توانایی یک مربی بزرگ بهره می‌برند که تأثیرات خودش را در این تیم کم کم گذاشته و پیشرفت را در پرسپولیس می‌بینیم. فکر کنم پرسپولیسِ کالدرون تقریبا جا افتاده است و این مسئله نشان می‌دهد فردا بازی جذابی را شاهد خواهیم بود. بازیکنان ما هم به خوبی شرایط این بازی را درک کرده و حرف‌‌های لازم به آنها زده شده است. ما هم بعد از بازی با فولاد شرایط بهتری پیدا کردیم و ان‌شاءالله در تعطیلی دوباره لیگ این فرصت را پیدا خواهیم کرد که دوباره بهتر شویم. اگرچه برای بازی فردا سعی کردیم ریکاوری خوبی داشته باشیم تا در زمین بهترین عملکرد را ارائه دهیم.

وی در ارتباط با مشکلات فنی تیمش، تصریح کرد: به‌هرحال تیم ما ایرادات فنی دارد. ما مقابل نفت مسجدسلیمان عملکرد خوبی داشتیم، اما شرایط به شکلی است که نمی‌توانیم بی‌گدار به آب زده و سراسر تهاجمی بازی کنیم. قبل از هر چیز باید در حفظ توپ و مالکیت خود را تقویت کنیم. در بازی فردا هم باید سعی کنیم با مالکیت توپ و میدان شرایط بازی را به نفع خودمان تغییر دهیم.

کریمیان در واکنش به اظهارنظر خبرنگاری مبنی بر اینکه تیم شاهین از نظر تاکتیکی از همان هفته‌های اول لیگ مشکل داشت، یادآور شد: من در مورد دوران حضور عبدالله ویسی در تیم صحبتی ندارم و بهتر است اگر سؤالی در این مورد است از خود او بپرسید.

وی با بیان اینکه من هم سعی کردم حضورم در تیم مثبت باشد و به نوعی پیشرفت داشته باشیم، ادامه داد:  در این راه به حمایت هواداران نیاز داریم و امیدوارم آنها فردا به بهترین شکل تیم را هدایت کنند. تمام کارشناسانی که بازی ما را دیده‌اند، پیشرفت لازم را در تیم شاهین شهرداری متوجه شده‌اند و ان‌شاءالله بتوانیم با یک تاکتیک و آرایش خوب تیمی فردا نتیجه خوبی کسب کنیم.

سرمربی موقت شاهین شهرداری بوشهر درباره سیستم بازی تیمش گفت: ما سعی می‌کنیم سیستم‌مان به شکلی باشد که از همان یک سوم دفاعی حریف کار دفاعی خود را انجام دهیم. خیلی مهم است که در زمین تمرکزمان را حفظ کنیم. در مورد اینکه بخواهیم برای این بازی استرس داشته باشیم یا نه با بازیکنان صحبت‌های زیادی را انجام داده‌ام.

وی اضافه کرد: لازم می‌دانم در اینجا تشکری هم از شهردار بوشهر داشته باشم که با حضور در رختکن تیم به بازیکنان قول پاداش داد. حقیقت این است که ما با نتایجی که گرفتیم به نوعی به مسؤولان و هواداران بوشهری بدهکار هستیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.