باز هم مسکلات مالی برای تیم جمی/کمالوند: پارس جنوبی به آخر راه رسید!/ از لیگ برتر کناره‌گیری می‌کنیم

شناسه خبر: 23068
تاریخ انتشار: 04 آبان 1398

سرمربی پارس جنوبی جم گفت: با توجه به مشکلات مالی‌ای که وجود دارد و منطقه ویژه نیز با ورود سازمان بازرسی نمی‌تواند هزینه‌ها را پرداخت کند، از لیگ برتر کناره‌گیری می‌کنیم.

 

فراز کمالوند امشب در  خصوص مشکلات مالی‌ای که برای تیم فوتبال پارس جنوبی وجود دارد و شنیده شده این باشگاه در حال ارسال نامه‌ای به فدراسیون مبنی بر کناره‌گیری این تیم از لیگ برتر است، اظهار داشت: موضوع صحت دارد و مسؤولان باشگاه به دلیل مشکلاتی که وجود دارد، می‌خواهند از لیگ برتر کناره‌گیری کنند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: سازمان بازرسی به منطقه ویژه انرژی پارس تذکر داده و منطقه ویژه نیز اعلام کرده که دیگر نمی‌تواند هزینه‌های هتل، پرواز، کادر فنی و بازیکنان پارس جنوبی را پرداخت کند. ما امروز باید به جم سفر می‌کردیم تا برای دیدار هفته آینده آماده شویم.

وی ادامه داد: مجموعه تیم در تهران هستند و امکان بازگشت ما به جم وجود ندارد. هزینه‌های هتل نیز یکی از اعضای باشگاه پارس جنوبی از جیب خودش هزینه کرده و با توجه به شرایطی که وجود دارد، به احتمال ۹۵ درصد تیم پارس جنوبی جم از لیگ برتر کناره‌گیری کند.

کمالوند بیان کرد: دل خوشی مردم جم، آبادان و مسجد سلیمان که تیم نفتی در لیگ برتر دارند، به همین فوتبال است. مردم این مناطق در کنار آلودگی‌های شرکت‌های نفت و گاز، با تیم‌های فوتبالی که دارند شاد هستند. متاسفانه به دلیل مصوبه مجلس در خصوص عدم تیم‌داری حرفه‌ای وزارت خانه‌ها، وزارت نفت نمی‌تواند از پارس جنوبی حمایت کند.

وی با اشاره به دیدار پارس جنوبی و استقلال تهران گفت: ما نسبت به داوری می‌خواستیم اعتراض رسمی کنیم اما چون مدیرعامل نداریم و سرپرست باشگاه نیز حق امضا ندارد، نتوانستیم این درخواست را نیز ارائه دهیم. با شرایط مالی موجود، تصمیم مسؤولان کناره گیری پارس جنوبی از لیگ نوزدهم است.

سرمربی پارس جنوبی ابراز کرد: تیم فوتبال پارس جنوبی به آخر راه رسیده و اگر در شرایط کنونی مسؤولان استان بوشهر به فکر حل مشکلات نباشند و مشکلات مالی را رفع نکنند، تیم پارس جنوبی قطعا از لیگ برتر کناره‌گیری خواهد کرد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.