کریمیان: بضاعت ما همین است/ کیفیت بازیکنان تیم؟ جواب ندهم بهتر است!

شناسه خبر: 23186
تاریخ انتشار: 10 آبان 1398

سرمربی شاهین بوشهر گفت: بضاعت ما واقعا همین است و با تعدادی بازیکن جوان زور این را نداشتیم که بعد از دریافت گل نتیجه را جبران کنیم.

مهرداد کریمیان بعد از شکست دو بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن گفت: به منصوریان و تیمش تبریک می‌گویم. می‌دانستیم بازی سختی داریم و تلاش کردیم اول گل نخوریم و بعد روی ضدحملات گل بزنیم. در کل بد نبودیم. در نیمه اول روی اشتباه دفاع‌مان به حریف پنالتی دادیم و در ادامه برای زدن گل تساوی تلاش کردیم که منجر به دریافت گل دوم شد. بازیکنان ما باید بدانند برای بهبود این وضعیت باید توان بیشتری در زمین مسابقه بگذارند در غیر این صورت شرایط عوض نخواهد شد.

 

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: بضاعت ما واقعا همین است و با تعدادی بازیکن جوان زور این را نداشتیم که بعد از دریافت گل نتیجه را جبران کنیم. در بازی با پرسپولیس سعی کردیم تیم را بعد از دریافت گل تهاجمی‌تر کنیم که منجر به آن شکست سنگین شد و چه بسا اگر امروز هم این کار را انجام می‌دادیم شکستی به مراتب بدتر نصیب‌مان می‌شد.

کریمیان ادامه داد: مجبوریم باز هم همان کلمه تکراری شرمنده‌ایم را به هواداران بگوییم. امیدوارم در ادامه راه با تصمیمات مسئولان شرایط به سود تیم عوض شود و باشگاه به سرانجام برسد.

 

وی در واکنش به اظهار نظر یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه فکر نمی‌کند مشکل تیمش با تغییر سرمربی حل نخواهد شد چرا که بازیکنان شاهین کیفیت بازی در لیگ برتر را ندارند، گفت: در این مورد من نباید نظر دهم. بهتر است که عزیزان کارشناس این مسئله را مورد نقد و بررسی قرار دهند. من جوابی ندهم بهتر است.

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.