هفته هفتم لیگ دو/ چوکای تالش ۱ ایرانجوان بوشهر ۰/ حسرت امتیاز خارج از خانه برای ایرانجوان / توقف امید در گناوه

شناسه خبر: 23244
تاریخ انتشار: 13 آبان 1398

هفته هفتم رقابتهای لیگ دسته دوم کشور در حالی برگزار شد که ایرانجوان در تالش بازنده شد و امید گناوه باز هم در خانه امتیاز از دست داد.

 

به گزارش فوتبال بوشهر ایرانجوان بوشهر یک جدال سه امتیازی را مقابل چوکای تالش از دست داد تا در این فصل همچنان در حسرت امتیاز بازی های خارج از خانه قرار بگیرد.ترکیب تیم بوشهری در ورزشگاه تقریبا لبریز از تماشاگر تالش با تغییراتی وارد زمین شد از جمله غیبت رامین دهقانی و مرتضی نگهداری وینگر سرعتی که نگهداری در نیمه دوم به میدان امد .چوکای تالش که فرشاد پیوس گلزن افسانه ای فوتبال ایران را روی نیمکت داشت روی یک ارسال به گل رسید و در ادامه موفق شد همین یک گل سه امتیازی را حفظ کند تا صدر جدول همچنان در اختیار شمالی باشد.در پایان بازی درگیری شدیدی میان بازیکنان ایرانجوان و نیروی انتظامی رخ داد و منجر استفاده از گاز اشک آور گردید که خضر باغبان به شدت آسیب دید و راهی بیمارستان شد.

ایرانجوان با این باخت ۱۰ امتیازی شد و به مکان چهارم جدول سقوط کرد و فاصله امتیازی شاگردان مهدی قنبری تا صدر جدول به عدد ۵ رسید!

 

در گناوه امید این شهر باز هم در خانه تساوی گرفت.شاگردان علی کلانتری مقابل شهرداری همدان ۲بر۲ متوقف شدند و با این تساوی ۹ امتیازی شده و در مکان نهم جدول قرار گرفتند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.