تقدیر مدیر عامل منطقه ویژه انرژی پارس از ملی پوشان بوشهری تیم ملی فوتبال ساحلی+تصاویر

شناسه خبر: 23420
تاریخ انتشار: 20 آبان 1398

تقدیر مدیرعامل منطقه انرژی پارس از ملی پوشان بوشهری تیم ملی فوتبال ساحلی

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس در نشستی صمیمانه با ملی پوشان بوشهری و عضو تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی از درخشش آنها در جام بین قاره ای امارات که منجر به قهرمانی در این مسابقات شد تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس؛در این نشست که عصر امروز ( دوشنبه ٢٠ آبان ماه) برگزار گردید، سیدپیروز موسوی ضمن قدردانی از افتخار افرینی ورزشکاران بوشهری در سطح بین المللی گفت: این موفقیت به عنوان یک دستاورد موجب خوشحالی هموطنان عزیز را فراهم ساخت که شایسته است از سرمربی تیم فوتبال ساحلی ، کادر فنی و بازیکنان این تیم خصوصا بازیکنان بوشهری این تیم بصورت ویژه قدردانی شود.
وی تصریح کرد؛ توجه جدی به سطوح مختلف ورزشی در مناطق مختلف کشور می تواند به شناسایی استعدادها کمک کند و حضور ۴ بازیکن از تیم پارس جنوبی و استان بوشهر نشان از حضور استعدادهای فراوان در این استان دارد که امید می رود با برنامه ریزی لازم شرایط را برای کشف این استعدادها مهیا ساخت.
سرپرست تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی از عملکرد تیم فوتبال پارس جنوبی در مسابقات لیگ برتر از آمادگی این تیم جهت حضوری قدرتمندانه در مسابقات آتی خبر داد.
در این نشست صمیمانه که مسلم مسیگر، محمد معصومی زاده و علی میرشکاری حضور داشتند( کیانی دیگر بازیکن تیم نیز به دلیل حضور در برنامه زنده تلویزیونی در این نشست حضور نداشت) سیدپیروز موسوی در تماسی تلفنی با سرمربی تیم فوتبال ساحلی کشورمان ضمن تبریک و شادباش گویی به این مربی بدلیل کسب مقام قهرمانی در مسابقات بین قاره ای جهان از او به دلیل اعتماد به بازیکنان بوشهری و تیم پارس جنوبی قدردانی کرد.
در این نشست بازیکنان تیم ملّی نیز ضمن قدردانی از توجه مدیرعامل منطقه ویژه پارس به فوتبال ساحلی به بیان دیدگاههای خود پرداختند.
در پایان این نشست هدایایی ویژه ای از سوی مدیرعامل منطقه ویژه پارس به این بازیکنان تعلق گرفت.

 

سرپرست تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی از دستور مدیرعامل منطقه ویژه پارس در خصوص افزایش قرارداد چشمگیر ملّی پوشان ساحلی این تیم خبر داد.
اکبر فرید در این خصوص گفت: نشستی صمیمانه و بسیار خوب بین بازیکنان ملّی پوش پارس جنوبی و مهندس موسوی برگزار گردید که در این نشست مدیرعامل منطقه ویژه پارس ضمن صدور دستوراتی خاص برای حل مشکلات این تیم ، خواهان افزایش قرارداد بازیکنان و ملّی پوشان به دلیل کسب موفقیت تاریخی برای کشور عزیزمان شد.
وی تصریح کرد: مهندس موسوی در خصوص مشکلات این تیم نیز دستوراتی صادر نمودند که موجب خوشحالی شد و ما را برای برنامه های آتی خود در حوزه گسترش این رشته ورزشی و کشف استعدادهای فوتبال ساحلی استان بوشهر امیدوار کرد.
فرید با اشاره به زیرساختهای ایجاد شده توسط پارس جنوبی در سطح فوتبال ساحلی استان بوشهر افزود: بزودی فعالیتهای ویژه این باشگاه در سراسر استان آغاز خواهد شد.

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.