کریستوویچ: ۲ بازی است که مشکل داوری داریم/نیم فصل در مورد بازیکنان نظر خواهم داد!

شناسه خبر: 24014
تاریخ انتشار: 19 آذر 1398

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: بازیکنان از اینکه نفت آبادان را شکست ندادیم ناراحت بودند و من خوشحالم که حداقل یک امتیاز از این تیم گرفتیم.

میشو کریستوویچ در نشست خبری بعد از بازی با نفت آبادان اظهار داشت: ما هر چند روز در حال بازی با تیم‌های بزرگ در هر ۴-۵ روز یکبار هستیم. امروز وقتی وارد رختکن شدم دیدم که بازیکنان خیلی ناراحت بودند که نتوانستیم نفت آبادان را شکست دهیم. در مجموع نفت آبادان تیم خوبی است و خیلی خوشحالم که حداقل یک امتیاز از این تیم گرفتیم.

وی افزود: خدا را شاکر هستم که بازی را نباختیم، متاسفانه در هر بازی داوران علیه ما کار می‌کنند. امروز ۲ پنالتی برای ما گرفته نشد و در عوض یک پنالتی برای حریف گرفتند ولی باز هم کار را پیش می‌بریم.نتیجه‌های تساوی ما را از ته جدول جدا نکرده اما امروز با تیم بزرگی بازی داشتیم که یک امتیاز از آنها گرفتیم.

کریستوویچ ادامه داد: بازی امروز ما مقابل نفت آبادان بازی سختی بود و حریف به ما یک گل ناسالم زد. از طرفی گل صفرزاده سالم بود ولی خوشحالم که تمام بچه‌های تیم‌مان یک بازی خوب برای پیروزی انجام دادند. ما در حال  حاضر فشار زیادی را تحمل می‌کنیم و نمی‌شود فقط درمورد پیروزی حرف بزنیم.

وی افزود: متاسفانه دو بازی است که داوران با ما مشکل دارند و به اتفاقات آن رسیدگی نمی‌شود. ۱۰روز هم که از مسابقات می‌گذرد دیگر کسی از داوری حرف نمی‌زند.

سرمربی شاهین ضمن انتقاد از روند برنامه‌ریزی مسابقات گفت: دفعه قبل هم عنوان کردم ما فردا و پس‌فردا هیچ کاری نمی‌توانیم انجام دهیم و فقط یک روز زمان داریم که تمرین کنیم.الان هم به من گفته‌اند که بازی با استقلال شنبه برگزار می‌شود.  این عدم‌برنامه‌ریزی بزرگترین مشکل من است.

کریستوویچ عنوان کرد: معتقدم اگر فرصت داشته باشیم بهتر می‌شویم. مدیرعامل باشگاه عنوان کرده که فردا و پس فردا به بازیکنان پول پرداخت می‌شود. اما در کل تغییرات هم کار سختی است. به طور مثال لوکا در حال حاضر در پست اصلی‌اش بازی نمی‌کند چون شیرزادی مصدوم است، نمی‌توانم بنشینم و گریه کنم و بگویم بازی نمی‌کنیم. ما مشکلات زیادی داریم ولی تلاش می‌کنیم تا بهتری شویم.

وی ادامه داد: دیدید نفت آبادان بازیکنانی مثل آل کثیر دارد ولی ما کاری کردیم که آنها سیستم تیم‌شان را تغییر دهند. یک بازی ممکن است سه دفاع داشته باشد و یک بازی هم ممکن است نیاز به چهار دفاع داشته باشد. بازیکنان ما همگی جدید هستند و با یکدیگر آشنایی ندارند. مثلا غلامعلی تبار با تجربه است و نوروزی جوان. خیلی سخت است که بازیکنان جوان و کم تجربه در خط دفاعی بازی کنند.

کریستوویچ در ادامه گفت: از زمانی که به شاهین آمدم بازی آسان داشتیم و با بهترین تیم‌ها بازی کردیم. مثلا نباید انتظار داشته باشیم استقلال،‌تراکتور یا پرسپولیس را ببریم. کار ما سخت است و الان زمان آن نیست که درمورد کیفیت بازیکنانم حرف بزنم انشاءاله در نیم فصل این اتفاق رخ خواهد داد. ا لان همه بازیکنان خوب در اختیار تیم‌هایشان هستند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر نباید بازیکنی بگیریم که خوب نباشد مثلا ما در جدول شرایطی داریم که اگر هر ۱۴ بازی را مساوی می‌کردیم الان ۱۴ امتیاز داشتیم ولی ا کثر بازی‌ها را باخته‌ایم. می‌دانم ما باید ببریم و امیدوارم این اتفاق به زودی رخ دهد.

سرمربی شاهین ادامه داد: زمانی که به اینجا آمدم گفتم که بهترین بازیکنان را داریم. نیم فصل که تمام شود آمار آنها را بررسی می‌کنم که خوب بودند یا نه ا ما مطمئنا باید بازیکنان جدید به تیم اضافه شوند که قدرت جدیدی داشته باشیم. اما الان زمان آن نیست که در مورد کیفیت آنها صحبت کنیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.