مهرداد کریمیان مربی شاهین شهرداری در کنفرانس پیش از بازی استقلال:نیاز شدیدی به سه امتیاز داریم،روند شاهین در این چهار هفته خوب بوده است

شناسه خبر: 24057
تاریخ انتشار: 22 آذر 1398

مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت:مقابل استقلال قطعا بازی سختی داریم و ما هم ۴ هفته برد نداشتیم و نیاز شدیدی به پیروزی داریم.

به گزارش فارس مهرداد کریمیان مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر که در غیاب میشو سرمربی این تیم به نشست خبری آمده بود در خصوص بازی با استقلال گفت: قطعا می‌دانیم که فردا بازی سختی خواهیم داشت چرا که استقلال در این ۷-۸ هفته روند خوبی داشته است. ما هم در این ۴ هفته برد نداشتیم اما باخت هم نداشتیم  و روند خیلی خوبی طی شد و بازیکنان انگیزه خوبی دارند.

کریمیان ادامه داد:‌ ما در ۴ -۵ هفته اخیر باختی نداشته‌ایم و بازیکنانمان با انگیزه لازم در میدان می‌آیند و می‌خواهیم در بازی با استقلال بازی تماشاگرپسند ارائه کنیم و با ارائه یک بازی جاندار دل مردم بوشهر شاد شود و هواداران خوشحال شوند.

وی در مورد اینکه ۵ بازی مساوی کرده‌اید و آیا باز هم برای مساوی به میدان می‌روید، گفت: هدف‌مان بازی خوب است قطعا می‌خواهیم بازی خوبی انجام دهیم. ما برای مساوی به میدان نمی‌رویم. انگیزه زیادی داریم. متاسفانه در این هفته‌ها به برد نرسیده‌ایم و نیاز شدیدی هم به پیروزی داریم.

مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در باره وضعیت این روزهای استقلال و اینکه این تیم مربی ندارد، تصریح کرد: قطعا کادر فنی و بازیکنان ما توجهی به این مسائل نخواهند کرد و تمرکز ما روی بازی است. ما در تمرینات روی این تیم کار کردیم و کار خودمان را انجام می‌دهیم. امیدوارم که شرایط برای تیم بزرگ استقلال مساعد شود تا هواداران میلیونی این تیم خوشحال شوند. امیدوارم اتفاقاتی رقم بخورد که هواداران میلیونی استقلال خوشحال شوند.

همچنین کللی مدیر روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در ابتدای این نشست خبری از تغییر زمان بازی‌های این تیم انتقاد کرد و این موضوع را باعث سردرگمی این باشگاه دانست.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.