درخشش محبی با لباس تیم ملی در روز شکست سپاهان

شناسه خبر: 24508
تاریخ انتشار: 08 دی 1398

در روزی که سپاهان شکست تلخی را در برابر صنعت نفت تجربه کرد، محمد محبی بازیکن این تیم نمایش خوبی در برابر امید قطر داشت. او در این بازی یک پنالتی برای تیم امید گرفت و در دقیقه ۴۸ بازی موجب اخراج بازیکن تیم قطر شد که به توصیه حمید استیلی، سانچس مربی قطر بازیکن جدیدی را جایگزین بازیکن اخراجی کرد.

 

به جز محمد محبی، امید نورافکن هم یکی از بازیکنان تیم امید در این بازی بود. البته امید نورافکن اگر در اردوی تیم امید هم نبود نمی توانست تیم سپاهان را در بازی با صنعت نفت همراهی کند چرا که محروم بود.

 

محمد محبی که فصل گذشته بازیکن شاهین در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور بود در این فصل همزمان بازی در تیم ملی و تیم امید را تجربه کرد و اگر به همراه تیم امید به المپیک صعود کند به یک افتخار بزرگ دست خواهد یافت. این همه افتخار برای یک بازیکن جوان آن هم در یک فصل، فوق العاده است به خصوص که بازی در سپاهان یکی از تیم های مدعی قهرمانی را هم تجربه می کند. آن هم در اولین فصل حضور در لیگ برتر.

 

جا افتادن محمد محبی در ترکیب تیم امید خوشحالی حمید استیلی را به همراه داشت چرا که او با همان کیفیت تیم سپاهان و تیم ملی در تیم امید بازی می کند و طبیعتا می تواند نقش پر رنگی در موفقیت های احتمالی تیم امید داشته باشد. تیم امید برای حضور در بازی های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده می شود و در مرحله گروهی باید با تیم های کره جنوبی، چین و ازبکستان بازی کند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.