شکایت شاهین از بازیکنان غیرمجاز شهرخودرو/ سه امتیاز به حساب شاهین واریز می شود؟

شناسه خبر: 24803
تاریخ انتشار: 28 دی 1398

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر معتقد است دو بازیکن شهرخودرو بصورت غیرقانونی مقابل آنها بازی کردند.

سعید مسیگر درباره موضوع شکایت باشگاه شاهین شهرداری از شهرخودرو گفت: باتوجه به شکایت باشگاه نساجی مازندران از آقایان میلاد سرلک و حسن جعفری که قراردادشان را بطور یک طرفه با نساجی فسخ کردند، دبیرکل فدراسیون فوتبال طی نامه‌ای و براساس شکواییه‌نامه باشگاه نساجی، به سازمان لیگ و آقای محمودزاده اعلام کرده بود این دو بازیکن که بطور یک طرفه فسخ قرارداد کردند، تا زمان تعیین تکلیف قراردادشان در کمیته تعیین وضعیت، حق بازی ندارند.

 

او ادامه داد: شهرخودرو امروز دو بازیکن را مقابل ما(شاهین) بازی داد که در واقع خلاف آیین نامه نقل و انتقالات عمل کرد؛ ما در همین راستا اعتراض‌مان را به سازمان لیگ اعلام خواهیم کرد که آقایان جعفری و سرلک بصورت غیرقانونی در این هفته بازی کردند.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری اضافه کرد: ۲۴ ساعت پس از زمان مسابقه مهلت اعلام شکایت داریم ولی همین حالا شکایت‌مان را نوشتیم و آماده کردیم تا فردا صبح(شنبه) در اولین زمان اداری آن را تحویل سازمان لیگ بدهیم.

 

 

 

 

مسیگر تاکید کرد: با همه مسؤولان مربوطه پس از بازی امروز با شهرخودرو تماس گرفتیم و این موضوع را گرفتیم که سرلک و جعفری بصورت غیرقانونی بازی کردند، اما فردا صبح شکایت خود را بصورت رسمی اعلام می‌کنیم.

 

او با بیان اینکه سازمان لیگ بدون هماهنگی با باشگاه شاهین بوشهر زمان بازی با شهرخودرو را از ساعت ۱۵:۳۰ به ساعت ۱۴ تغییر داده است، ابراز کرد: ما اصلا در جریان این موضوع نبودیم و قبلا به آنها اعلام کردیم اگر قرار است بازی فولاد و استقلال به تعویق بیفتد، مسابقه ما نیز باید در همان زمانی که دیدار فولاد و استقلال برگزار خواهد شد، انجام شود؛ ضمن اینکه بازی‌های ما و شهرخودرو برخلاف استقلال که هنوز در جام حذفی حضور دارد، فشرده نیست. با این وجود اصلا به شکایت ما ترتیب اثر داده نشد.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری یادآور شد: وقتی کمتر از ۲۴ ساعت مانده به شروع مسابقه زمان بازی را عوض می‌کنید، هوادارانی که از شهرستان‌های اطراف می‌خواهند به بوشهر بیایند، دچار مشکل می‌شوند و به همین دلیل امروز تماشاگر کمتری داشتیم. ما به سازمان لیگ نامه و زنگ زدیم که چرا این اتفاق افتاده، اما دلیل خاصی به ما نگفتند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.