ادامه اعتصاب بازیکنان پارس‌جنوبی/ جلسه اعضای کادرفنی با مسئولان استانی

شناسه خبر: 25120
تاریخ انتشار: 16 بهمن 1398

بازیکنان تیم پارس جنوبی جم امروز هم از برگزاری تمرینات خودداری کردند.

بر اساس گفته‌های برخی از مسئولان باشگاه پارس جنوبی کمک ۱۰میلیاردی وزارت نفت که قرار بوده در این هفته به حساب باشگاه جمی واریز شود، با عدم همکاری برخی از نهادهای ذیربط در استان بوشهر مواجه شده به طوریکه سرپرست این تیم از این عدم همکاری با عنوان “سنگ‌اندازی” از داخل استان نام برد.

به این ترتیب باشگاه پارس جنوبی که امید داشت با واریز این کمک مالی بتواند مطالبات مالی بازیکنان را پرداخت کند، بن‌بست دیگری را در راه حل مشکلات مالی دید و این اتفاق باعث استعفای مراد مرادی سرپرست باشگاه و همچنین ایوب چراغی سرپرست تیم شد.

پس از این اتفاقات، بازیکنان تیم پارس جنوبی جم در اعتراض به بی توجهی به مشکلات مالی تیم از حضور در تمرینات تیم خودداری کردند و روز گذشته با تعطیل کردن تمرینات به نوعی صدای اعتصاب خودشان را به گوش مسئولان رساندند.

بازیکنان تیم پارس جنوبی که طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ باید روز جمعه به مصاف سایپا بروند، علاوه بر انتشار یک بیانیه امروز نیز تمرینات را تعطیل کردند تا اعتصابشان را ادامه داده باشند.

با پیگیری‌های خبرنگار ورزشی فارس مشخص شد باتوجه به استعفای سرپرست باشگاه و سرپرست تیم و همچنین عدم حضور برخی از مدیران باشگاه پارس جنوبی، کادر فنی تیم دست به کار شده تا برای حل مشکلات تیم قدمی بردارد، به همین خاطر آن‌ها قرار است طی امروز و فردا جلساتی را با مسئولین استان بوشهر برگزار کنند و برای رفع موانع موجود به گفت‌وگو و مذاکره بپردازند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.