شریفات:باید اعتراف کنم یکی از بهترین تصمیمات فوتبالی‌ام حضور در شاهین بوشهر بود،تیمی را بردیم که بازیکنانش در جام جهانی بازی کرده اند!

شناسه خبر: 25202
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1398

مهاجم جنوبی شاهین بوشهر مدعی است که تیمش قادر خواهد بود با تداوم این روند از نتایج ضعیف نیم فصل فاصله گرفته و در نهایت جواز بقا را کسب کند.

اسماعیل شریفات، مهاجم باتجربه شاهین بوشهر با ابراز خوشحالی بابت پیروزی مقابل نساجی مازندران درباره این دیدار گفت: بازی خوبی انجام دادیم مستحق برد بودیم باید اعتراف کنم یکی از بهترین تصمیمات فوتبالی‌ام حضور در شاهین بوشهر بود دوست داشتم به جایی بروم که بتوانم فوتبال بازی کنم. مربی تیم ما بسیار خوب است او در ۱۰ بازی اخیر فقط دو باخت دارد شما نگاه کنید ما دیروز تیمی را بردیم که خیلی از بازیکنان آنها سابقه حضور در جام جهانی را دارند و به نوعی بردن این تیم کار هر کسی نیست.

 

شریفات که در نیم فصل اول در پیکان حضور داشت، درباره جدایی حسین فرکی از این تیم گفت: آقا حسین مربی خوبی است اما به هر حال شرایط طوری شد که از تیم پیکان جدا شود من نیم فصل اول در این تیم حضور داشتم اما باید بگویم آنها مشکلات درون تیمی زیادی داشتند. نمی‌توانم قضایا را زیاد باز کنم اما بعضی از بازیکنان از ته دل در این تیم بازی نمی‌کردند و حتی وقتی تیم می‌باخت عین خیال‌شان نبود.

شریفات ادعای جالبی را مطرح کرد و گفت: به جز پیکان و ذوب آ‌هن در تمام تیم‌هایی که حضور داشتم همیشه بازی کردم من فکر می‌کنم بتوانم تا ۴۲ سالگی فوتبال بازی کنم هر مربی هم از من استفاده کند سودش را می‌برد و این را هم نیز بگویم ما به راحتی می‌توانیم هر تیمی را در بوشهر شکست دهیم و حتی به تک‌ رقمی نیز فکر می‌کنیم.

بازیکن سابق استقلال درباره دربی ۹۲ نیز گفت: از ته دلم دوست داشتم استقلال برنده بازی باشد زیرا که من تا آخر عمرم مدیون فرهاد مجیدی هستم لطفی که او به من کرد فراموش شدنی نیست تنها بازیکنی هستم که دیرترین گل دربی را زده‌ام و امیدوارم هیچ وقت هیچ کس نتواند رکوردم را بزند تا نامم همیشه در دربی جاودانه باشد. پرسپولیس باید در دربی می‌باخت زیرا استقلال شرایط بهتری داشت در مورد شادی گل علیپور نیز باید بگویم به نظرم کار اشتباهی کرد و اگر بعد از گل شادی گل خودش را انجام می‌داد بهتر بود اما به هر حال بابت گلزنی به وی تبریک می‌گویم.,ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.