باغ‌آبادی:شاهین متحول شده،از بوشهری ها بابت مهمان نوازی در ماجرای مرحوم رضا حسن زاده همیشه ممنونم

شناسه خبر: 25270
تاریخ انتشار: 24 بهمن 1398

غلامرضا باغ آبادی در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل شاهین بوشهر اظهار داشت: ابتدا قدردانی می‌کنم از مردم خوب بوشهر که سال‌های قبل در مراسم درگذشت رضا حسن‌زاده بازیکن سابق تراکتورسازی که در این مراسم وداع سنگ تمام گذاشتند.

غلامرضا باغ‌آبادی مربی تیم ماشین‌سازی تبریز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر گفت: ما از منطقه سردسیر آذربایجان می‌آییم. هفته سختی داشتیم که به دلیل بارندگی برف و نعمت خداوند، سختی‌های زیادی کشیدیم. از آنهایی که زمین را تمیز می‌کردند تا ما به خوبی تمرین کنیم، تشکر می‌کنم. در هوای منفی ۱۷ درجه هم تمرین کردیم و یک روز فقط در سالن تمرین کردیم.

 

وی افزود: تمرینات خوبی را نسبت به شرایط بازی و شرایط جوی انجام دادیم و امیدوارم بتوانیم نتیجه بگیریم. درباره تیم شاهین بوشهر هم باید بگویم آنها در نقل و انتقالات شوکی به تیم وارد کردند که این شوک هم جواب داده و این تیم متحول شده است. بازیکنانی مانند اسماعیل شریفات، میثم دورقی، سجاد مشکل‌پور را گرفتند که با آنها تجربه کار کردن دارم. امیدوارم بازی تماشاگرپسندی را انجام دهیم و ما برای لحظه لحظه این بازی برنامه داریم و امیدوارم فردا مسابقه‌ای برگزار شود که مردم بوشهر از بازی لذت ببرند.

 

مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در خصوص اینکه در بازی قبلی نسبت به عملکرد داور معترض بوده، اما اعتراض او محترمانه بود، گفت: از صمیم قلب خیلی ناراحت بودم. در آن بازی که باید ۴ بر یک تمام می‌شد، دیدید چه اتفاقی افتاد. ما هم خودمان چیزی نگفتیم و به کارشناسان واگذار کردیم. بازی که باید ۴ بر یک می‌شد، با نتیجه ۲ – ۲ تمام شود. دلم سوخت و واقعاً هیچ جمله‌ای نمی‌توانستم بگویم که گلایه‌ای کنم.

 

باغ‌آبادی درباره محرومان تیمش گفت: شاهین ثاقبی را به دلیل چهار اخطاره بودن نداریم و محمد مسلمی‌پور هم مصدوم است. بقیه بازیکنان در آمادگی کامل به سر می‌برند و امیدوارم که مردم بوشهر از بازی فردا لذت ببرند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.