ماهان صالحی در کمپ اسپایر قطر،بوشهری که استعداد ویژه ای دارد

شناسه خبر: 25449
تاریخ انتشار: 05 اسفند 1398

آکادمی آسپایر قطر به عنوان یکی از مشهورترین آکادمی های فوتبال جهان و خاورمیانه از چند روز قبل میزبان نماینده ایران است.

لیث ناصری بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی که این روزها به عنوان مربی و کارشناس با حضور در شبکه های بین المللی از جمله الکاس حضوری فعال در صحنه کارشناسی های فوتبال دارد از چند روز قبل به دعوت ویژه آکادمی آسپایر قطر شاگردانش را برای حضور در تورنمنتی چندجانبه به دوحه برده است.

شاگردان لیث که مهمان آکادمی آسپایر دوحه هستند در مدت اقامت یک هفته ای خود در این آکادمی علاوه بر حضور در تورنمنت چندجانبه از امکانات فوق العاده آسپایر هم ورزشی هم پزشکی و جسمانی بهره خواهند برد. این برای اولین بار است که تیمی در این رده سنی به عنوان مهمان ویژه راهی آسپایر می شود.

لیث ناصری در خصوص حضور در این تورنمنت و کمپ آسپایر این اتفاق را گامی مثبت در مسائل انگیزشی شاگردانش دانست و گفت:« امروز در اولین بازی از ساعت ۱۷ به وقت تهران مقابل تیم آسپایر به میدان می رویم و امیدوارم بتوانیم نماینده ای شایسته از ایران باشیم تا مسیر حضور تیم های بیشتری برای بهره بردن از امکانات فوق العاده آکادمی آسپایر هموار شود».

 

گفتنی است ماهان صالحی بازیکن بوشهری و مستعدی که سابقه حضور در مدرسه فوتبال ستارگان را در کارنامه دارد در این اردوی حرفه ای حضور دارد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.