!افاضلی: الهامی تحت فشار است و به او خرده نمی‌گیرم،اگر در کنفرانس خبری کسی نیست،به نظرم چیز مهمی نیست 

شناسه خبر: 25542
تاریخ انتشار: 09 اسفند 1398

سرمربی تیم پارس جنوبی جم گفت: در تمام نیم‌فصل اول یک گل داشتیم و ۱۱ امتیاز گرفتیم و تلاش‌مان این است که فاصله بردهایمان را کمتر کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هومن افاضلی پس از پیروزی مقابل تراکتور تبریز اظهار داشت: در ابتدا باید از مسؤولان چمن ورزشگاه و افرادی که اینجا زحمت می‌کشند، تشکر کنم. متأسفانه اینجا مراسمی برگزار شد که چمن ما را خیلی خراب کرده بود. این افراد خیلی زحمت کشیدند تا چمن را به این بازی برسانند و باید از آنها تشکر کنم.

وی عنوان کرد: باید در مورد نبود تماشاچیان خودمان صحبت کنم. سه بازی خارج از خانه را پشت‌ سر گذاشتیم. امروز امیدوار بودیم مقابل هوادارانمان بازی کنیم. فوتبال بدون هوادار هیچ ارزشی ندارد. متأسفانه شرایط حضور برقرار نشد و متأسفم که بازی را بردیم اما آنها نبودند که با هم جشن بگیریم. امیدوارم خیلی زود این مسأله حل شود و بتوانیم با حضور آنها بازی کنیم و جشن بگیریم.

سرمربی پارس جنوبی در مورد اینکه ساکت الهامی معتقد بود دروازه‌بان تیم پارس وقت‌کشی می‌کرد و ناداوری هم وجود داشت، گفت: ابتدا باید بگویم تراکتور تیم بسیار خوب و از بهترین‌های لیگ است. بازیکنان بزرگی دارد. با تعدادی از آنها در تیم‌های ملی کار کردم؛ هم در تیم المپیک و هم در تیم بزرگسالان. مربی جوان و خوبی دارند اما طبیعی است که در فوتبال کسی که می‌بازد، ناراحت است و کسی که می‌‌برد، خوشحال.

وی افزود: امروز ما بردیم و تراکتور موفق به کسب امتیاز نشد. طبیعتاً فشار روی ساکت الهامی زیاد است و به این قضیه خرده نمی‌گیرم. به هر حال تحت فشار است. شاید خود من هم در روزهایی که بازی را ببازیم، گله‌مند شوم. باید تشکری هم از تیم داوری کنم که منصفانه سوت زدند.

سرمربی پارس جنوبی جم متذکر شد: در جاهایی هم ما فکر می‌کردیم باید طور دیگری سوت زده می‌شد. در انتهای هر دو نیمه دو موقعیت برای گل زدن پیدا کردیم که داور سوت پایان را زد اما من می‌پذیرم. این جزئی از بازی است و به هر حال شرایط اینطور پیش رفت. من به تصمیم داور احترام می‌گذارم. انشاءالله که در ادامه لیگ هم موفق باشند. برای تیم بزرگ تراکتور هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

افاضلی در مورد حواشی که در کنفرانس خبری به وجود آمد، گفت: البته من حاشیه‌ای ندیدم چون کسی را ندیدم. به نظرم چیز مهمی نیست.

سرمربی پارس جنوبی جم در مورد اینکه آیا با نمایش امروز هواداران می‌توانند امیدوار باشند که این روند ادامه‌دار باشد، تصریح کرد: ما در بازی قبلی هم تقریباً همین نمایش را داشتیم اما متأسفانه توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد. در این دیدار هم چندین موقعیت برای گل زدن داشتیم. البته تراکتور هم یک موقعیت برای گل زدن داشت. امروز توپ‌مان گل شد و بازی قبلی این اتفاق نیفتاد. سعی می‌کنیم بازی به بازی نمایش بهتری را در زمین انجام بدهیم. بچه‌ها با همه وجودشان کار می‌کنند. هر کسی هم در این جمع نباشد ضرر می‌کند.

افاضلی تصریح کرد: فکر می‌کنم این سبک بازی ما ادامه پیدا خواهد کرد. بچه‌ها با همه وجود تلاش می‌کنند چون در تمام نیم‌فصل اول یک گل داشتیم و ۱۱ امتیاز گرفتیم. تلاش‌مان این است که فاصله بردهایمان را کمتر کنیم. در نیم‌فصل دوم تعداد بردهایمان قطعاً باید بیشتر از نیم‌فصل اول باشد و امیدوارم این اتفاق بیفتد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.