واکنش شاهینی ها به مصاحبه افاضلی:لطفا اندکی تامل آقای سرمربی! هواداران شاهین و پارس با یکدیگر دوست و برادر هستند لطفا در مصاحبه های خود دقت کنید!

شناسه خبر: 25756
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1399

 باشگاه شاهین بوشهر در واکنش به اظهارات هومن افاضلی اطلاعیه ای را صادر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

چند مدتی است که هومن افاضلی در دفعات متعدد خطاب به سازمان لیگ اعلام می دارد که تکلیف لیگ برتر را مشخص کنید و تیمی را قهرمان اعلام و دو تیم انتهای جدول را سقوط دهید.جناب افاضلی همانطور که می دانید فاصله امتیازات ۷ تیم پایین جدول بسیار نزدیک است و ۹ بازی باقیمانده حالا شما چطور به خود اجازه می دهید به صراحت دو تیم را سقوط دهید و بطور مکرر این اظهارات غیر کارشناسانه را تکرار می کنید و تیم هم استانی (شاهین شهرداری بوشهر) را هر بار بدون در نظر گرفتن احساسات هواداران پرشمار تیم بوشهری سقوط می دهید؟

جهت اطلاع تیم پارس جنوبی جم اکثرا امتیازات خود را در زمان کادر فنی قبلی دریافت کرد و اینکه تیمهای شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم سرمایه های ورزشی استان هستند که هواداران بی شماری نیز دارند و مردم این دو شهر با هم دوست و برادر هستند، پس خواهشا در نوع گفتار و مصاحبه های خود دقت لازم را به خرج دهید و اجازه دهید سازمان لیگ با مشورت با باشگاهها و کارشناسان امر تصمیمی منطقی اتخاذ کند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.