طارمی در آستانه یک انتقال بزرگ

شناسه خبر: 25788
تاریخ انتشار: 25 فروردین 1399

دیگر مشخص است که مهدی طارمی در فصل آینده در تیم فعلی‌اش ریو آوه نخواهد بود.

طارمی یکی از سورپرایزهای این فصل لیگ پرتغال است و به نظر می‌رسد از بین سه باشگاه بزرگ پرتغالی یکی از آن‌ها پیراهن تازه ای را برتن این ستاره ایرانی اهل شهر بوشهر کند.

امروز روزنامه رکورد که یکی از سه روزنامه ورزشی کشور پرتغال است تیتر و عکس اول خود را به مهدی طارمی اختصاص داده و درباره انتقال او در نقل و انتقالات تابستانی صحبت کرده است. تیتر بزرگ رکورد این است :”طارمی به رادار برگشت.”

رکورد در صفحات داخلی یک صفحه خود را به طارمی و انتشار گزارشی با تیتر :”موج دوم از طارمی” اختصاص داده که این گزارش به بررسی وضعیت او و علاقه تیم های مختلف پرتغالی و اروپایی به این ستاره ایرانی می پردازد. او در فصل گذشته مورد توجه جدی بنفیکا و اسپورتینگ بوده و همچنین بورد از فرانسه به طور جد او را می خواست اما این اتفاق نیفتاد. با اینحال مسلم است که در تابستان پیش رو طارمی به تیم دیگری جز ریو آوه خواهد رفت که سعی دارد میوه سرمایه گذاری اش روی این ستاره ناشناخته ایرانی را بچیند.

 

طارمی در این فصل در لیگ پرتغال ۸ گل به ثمر رسانده و ۶ پنالتی از حریفان گرفته که با این کارنامه پربار به نظرمی رسد هر تیمی خواستار جذب این مهاجم گریزپا باشد. بازیکنی که با قد و قامت نسبتا بلند و بدن قوی تکنیک فوق العاده ای دارد و البته می تواند انواع و اقسام گل ها را بزند. آخرین گل او در لیگ پرتغال برابر تیم پورتو به ثمر رسیده و بازتاب زیادی در فوتبال این کشور داشته است.

طارمی تا به حال در باشگاه های ایرانجوان  شاهین بوشهر، پرسپولیس، الغرافه قطر و ریو آوه به میدان رفته واز زمان حضورش در  دربی پرسپولیس و استقلال در لیگ شش سال پیش همواره در بین بهترین های فوتبال ایران حضور داشته است. او که شاید در صورت حضور زودهنگام در فوتبال اروپا می توانست تبدیل به یک ستاره بین المللی شود حالا باید جبر زمان را با استفاده بهینه از فرصت های پیش رو شکست بدهد. این چیزی است که طارمی برای فصل آینده فوتبال خود در نظر گرفته است؛ بودن در این سطح پیشرفته و درخششی که کمتر بازیکنی درایران به آن رسیده است.جالب است بدانید طارمی در حالی در ریوآوه سر می کند که خود آگاهانه برای یک انتقال بزرگ به این تیم پیوسته و با حقوق ماهیانه در آنجا روزگار می گذراند.

ستاره فوتبال ایران اینروزها حتی اتومبیل شخصی ندارد و  از یک دوچرخه به عنوان وسیله نقلیه اش استفاده می کند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.